Red Hat Enterprise Performance Tuning z egzaminem EX442 gratis! Już w grudniu w Krakowie!

piątek, 10 listopad 2017

Już 18 grudnia w Krakowie odbędzie się promocyjny termin autoryzowanego szkolenia Red Hat RH442 Red Hat Enterprise Performance Tuning. Jest to termin gwarantowany - znaczy to tyle, że dajemy Ci gwarancję, że kurs na pewno się odbędzie. Tylko do tego termiu uczestnikom dajemy egzamin Red Hat EX442 o wartości 2600PLN gratis!

Szkolenie Red Hat Administration

Kurs Red Hat Enterprise Performance Tuning przeznaczony jest dla doświadczonych administratorów Linux w celu zapoznania ich z metodami tuningu wydajności dla systemów Red Hat Enteprise Linux.

Kurs zawiera dyskusje na temat architektury systemu z podkreśleniem:

  • zrozumienia wpływów na wydajność systemu,
  • metod testowania efektów dostrajania (benchmarking),
  • programów diagnostycznych open source,
  • metod analizowania wydajności systemu i sieci,
  • konfiguracji dla konkretnych aplikacji.

Szkolenie pomaga w przygotowaniu do egzaminu EX442EX442 Red Hat Certified Specialist in Linux Performance Tuning exam.

Szkolenie prowadzone jest w oparciu o wersję systemu RHEL 7.x


Zapisz się >>

Zobacz również: egzaminy Red Hat

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.