Daj się pochłonąć Fortinetowi!

środa, 18 styczeń 2023

 

Daj się pochłonąć Fortinetowi!

 

Wraz z rozwojem technologii zagrożenia dla naszych danych i systemów stają się coraz bardziej wyrafinowane. Aby chronić nasze informacje, zarówno firmy, jak i osoby prywatne muszą poznać zagrożenia bezpieczeństwa cybernetycznego i dowiedzieć się, jak im zapobiegać.

 

Dzięki odpowiednim szkoleniom i certyfikacji można wyposażyć się w wiedzę potrzebną do ochrony przed zagrożeniami cyberbezpieczeństwa. Ta wiedza może pomóc osobom zachować bezpieczeństwo w Internecie i upewnić się, że ich dane pozostają bezpieczne. Jest to niezbędne również dla firm, ponieważ mogą chronić swoje dane przed narażeniem na szwank przez złośliwe podmioty.

 

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz pogłębić swoją wiedzę o jednych z najlepszych zabezpieczeń sieciowych? W Compendium CE pomagamy ci zbadać głębie Fortineta! Tylko do 31 marca 2023 kup i zrealizuj szkolenia FortiGate Security i Infrastructure a GRATIS otrzymasz szkolenie Immersion z darmowym voucherem na egzamin NSE! 

 

Sprawdź, jak się zagłębić w wirze Fortinetu:

Krok 1

Naucz się jak skutecznie implementować podstawowe zabezpieczenia sieciowe korzystając z rozwiązań FortiGate. Poznaj zasady tworzenia polityk zapory sieciowej, uwierzytelniania użytkowników, SSL VPN, jak chronić swoją sieć z wykorzystaniem profili bezpieczeństwa, takich jak IPS, antywirus, filtrowanie ruchu www, kontrola aplikacji i wiele innych na szkoleniu NSE4 Fortigate I Security.

 

Krok 2

Zbadaj fascynujący świat zaawansowanych możliwości sieciowych i zabezpieczeń FortiDate takich jak routing dynamiczny, tryb transparentny, infrastruktura nadmiarowa, firewall’e wirtualne – VDOM-y, SD-WAN, IPsec VPN, FSSO, klastry, diagnostyka i rozwiązywanie typowych problemów podczas szkolenia FortiGate II Infrastructure.


Krok 3

Nabyj praktyczne doświadczenie w zakresie kompleksowej architektury bezpieczeństwa sieci poprzez ćwiczenie swoich umiejętności z zakresu zasad zapory ogniowej, uwierzytelniania użytkowników, sieci VPN SSL i IPsec, (ECMP), SD-WAN, (HA) i kontroli zawartości na szkoleniu NSE4 Immersion.


Krok 4

Osiągnij sukces na certyfikowanym egzaminie NSE4 - Network Security Professional exam i wyróżnij się wśród ekspertów z dziedziny cyberbezpieczeństwa.

 

 

Szkolenia FortiGate Security i Infrastructure to świetny sposób na zapoznanie się z najnowszymi technologiami zabezpieczeń i najlepszymi praktykami. KUP teraz szkolenia FortiGate Security i Infrastructure a uzyskasz nie tylko dogłębne zrozumienie technologii, ale również otrzymasz bezpłatne szkolenie Immersion z voucherem egzaminacyjnym NSE4 gratis. Daje to możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy o systemie i jego komponentach. Dzięki tej specjalnej ofercie zaoszczędzasz na kosztach szkolenia, zdobywając jednocześnie cenną wiedzę, która pomoże Ci zdać egzamin NSE4.

 

Sprawdź ofertę szkoleń objętych obniźką cenową i zgłoś się na szkolenie!

 


Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl


 

Regulamin promocji:

 

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zamówią i zrealizują oba szkolenia: NSE4 - FortiGate I Security i NSE4 - FortiGate II Infrastructure w okresie trwania promocji. Promocja trwa od 9 stycznia do 31 marca 2023 roku lub „do wyczerpania ofert promocyjnych”. Realizacja dodatkowego, darmowego szkolenia NSE4 – Immersion ujętego w tej promocji może się odbyć w późniejszym terminie.
  3. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  4. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkoleń w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  5. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
  6. Promocja nie obejmuje szkoleń finansowanych poprzez dofinansowanie (UE, KFS ect.), jak i realizowanych w ramach umów wynikających z Prawa Zamówień Publicznych.
  7. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.