Zostań certyfikowanym liderem przyszłości z Microsoft Dynamics365 oraz Microsoft Power Platform

wtorek, 21 luty 2023

 

Zostań certyfikowanym liderem przyszłości z Microsoft Dynamics365 oraz Microsoft Power Platform

Microsoft Power Platform i Dynamics 365 to niezawodne i potężne narzędzia dla każdej firmy , niezależnie od branży. Oba te narzędzia sprzyjają zwiększeniu produktywności, obniżewniu kosztów oraz automatyzacji procesów. Ten dynamiczny duet pozwala każdemu zespołowi zrobić więcej za mniej i to w krótszym przedziale czasowym.

Udowodniono, że wyższy poziom umiejętności i certyfikacji w tych obszarach zwiększa produktywność zarówno indywidualną jak i biznesową.

 

DYNAMICS 365

 

Jako Compendium CE dążymy do zapewnienia szeregu wysokiej jakości szkoleń, które niwelują luki w umiejętnościach technicznych specjalistów IT. Czy korzystasz z Microsoft Dynamics 365? To narzędzie, które usprawnia prace wielu działów: sprzedaż i marketing, handel, obsługa, finanse i łańcuch dostaw. Poniżej znajdziesz szkolenia, które pozwolą rozpocząć lub rozwinąć Twoje umiejętności z Dynamics 365.

Sprawdź termin szkolenia klikając w jego nazwę i dopasuj do swojej dostępności.

Aby otrzymać pełną certyfikację, ukończ szkolenie oraz zdaj egzamin.

 

Kliknij w obraz aby wyświetlić pełną wersję Ścieżki Rozwoju Dynamics 365 w formacie PDF↓

 

Ścieżka rozwoju Dynamics365

POWER PLATFORM

 

Ze względu na ogromny postęp technologiczny, który dokonał się na przestrzeni ostatniej dekady – świat biznesu jest nieporównywalnie bardziej zależny od danych niż kiedykolwiek, a ta tendencja nadal przyspiesza. Jednak dane same w sobie są bezużyteczne, jeżeli firma nie ma narzędzi, które pozwalają na ich właściwe wykorzystanie.

Microsoft wraz z Compendium CE odpowiada na potrzeby instytucji z zakresu zarządzania danymi poprzez Power Platform. Nasze szkolenia przygotują Cię do modyfikowania, automatyzowania i analizowania danych na potrzeby Twojego zespołu, organizacji i potencjalnych nowych klientów.

Sprawdź termin szkolenia klikając w jego nazwę i dopasuj do swojej dostępności.

Aby otrzymać pełną certyfikacje, ukończ szkolenie oraz zdaj egzamin.

 

Kliknij w obraz aby wyświetlić pełną wersję Ścieżki Rozwoju Power Platfor w formacie PDF↓

Ścieżka rozwoju Power Platform

Nieustanny rozwój technologii chmurowych, sieć bezprzewodowych, cyberbezpieczeństwa, zarządzania danymi i pracy hybrydowej wymaga umiejętności szybszego i bardziej sprawnego wykorzystania danych. Dzięki ciągłemu kształceniu i certyfikacji gwarantowane są znaczne korzyści zarówno dla pojedynczego pracownika, jak i dla organizacji.

 

Sprawdź więcej informacji o Dynamics 365 oraz Power Platform w e-booku "A skilling launchpad for business growth. Boosting performance with Microsoft Power Platform and Dynamics 365 training" 

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.