Daj się ponieść Fortinetowi! Pakiet szkoleń Fortigate Administrator i Fortigate Immersion teraz w super cenie!

piątek, 12 styczeń 2024

Daj się ponieść Fortinetowi! Pakiet szkoleń Fortigate Administrator i Fortigate Immersion teraz w super cenie!

 

W 2024 roku Fortinet ogłosił istotną zmianę w strukturze swoich szkoleń, integrując dotychczasowe FortiGate Security i FortiGate Infrastructure w jedno kompleksowe szkolenie pod nazwą FortiGate Administrator. Ta aktualizacja pozwala uczestnikom zdobyć holistyczną wiedzę obejmującą zarówno aspekty bezpieczeństwa, jak i infrastruktury sieciowej w kontekście produktów FortiGate. Nowa formuła kładzie nacisk na rozwój umiejętności administracyjnych, umożliwiając profesjonalistom skuteczne zarządzanie środowiskiem Fortinet w dynamicznym i wymagającym środowisku cybernetycznym.

 

Tylko do końca marca 2024 pakiet szkoleń FortiGate Administrator + FortiGate Immersion aż 3 600 PLN taniej! Voucher egzaminacyjny GRATIS!

 

Posiadasz voucher na szkolenia FortiGate Security + FortiGate Infrastructure?

Zrealizuj oba kursy do 31.03.2024 (po tej dacie będą one już niedostępne) lub wykorzystaj voucher na zakup pakietu szkoleń FortiGate Administrator + FortiGate Immersion!

 

Już teraz skorzystaj z okazji i daj się ponieść Fortinetowi!

 

 

Regulamin promocji:

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią i zrealizują szkolenia FortiGate Administrator i FortiGate Immersion w terminie do 31 marca 2024.
  3. Przy zakupie szkoleń FortiGate Administrator i FortiGate Immersion w terminie do 31 marca 2024 Klient otrzyma rabat w wysokości 800 EUR od ceny katalogowej.
  4. Klienci są upoważnieni do zapłaty za kurs promocyjny FortiGate Administrator i Fortigate Immersion wcześniej nabytym voucherem na szkolenia FortiGate Security i FortiGate Infrastructure.
  5. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji.
  6. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  7. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  8. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
  9. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.