Szkolenia CWNP

Szkolenia CWNP

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status CWNP Learning Partners https://www.cwnp.com i jest pierwszym w Polsce ośrodkiem prowadzącym oficjalne autoryzowane szkolenia CWNP, które są standardem w branży IT w zakresie niezależnych szkoleń i certyfikacji dotyczących technologii Wi-Fi.

Dostępne szkolenia CWNP | Wireless IoT

Wireless IoT

Informacje o CWNP

Firma CWNP, Inc., założona w 1999 r., jest niezależnym standardem dla branży IT w zakresie szkoleń i certyfikacji dotyczącym technologii Wi-Fi. Jest odpowiedzialna za opracowanie wysokiej jakości materiałów szkoleniowych i egzaminów certyfikujących. CWNP posiada certyfikowanych specjalistów już w ponad 130 państwach i swoich partnerów szkoleniowych we wszystkich głównych lokalizacjach na świecie. Oferuje obecnie 4 poziomy certyfikacji zawodowej: poziom podstawowy - CWTS, poziom administratora - CWNA, poziom profesjonalisty - CWSP, CWDP, CWAP i poziom ekspercki - CWNE. Dodatkowo CWNP udostępnia filmy, dokumenty, blogi i inne materiały, które wspomagają cały proces nauki i poznawania technologii Wi-Fi i pomagają w przygotowaniu się do egzaminów CWNP.

CWNP rozsyła okresowo elektroniczny biuletyn (newsletter) do ponad 70000 profesjonalistów interesujących się technologią sieci bezprzewodowych. Aby zapisać się na wspomniany newsletter prosimy odwiedzić stronę: https://www.cwnp.com/newsletter/subscribe/

Partnerzy technologiczni
Program CWNP jest zaangażowany w rozwój i utrzymanie programów szkoleniowo edukacyjnych również po stronie partnerów, którzy technologicznie i branżowo koncentrują się na dostarczaniu produktów i usług bezprzewodowych dla swoich klientów.

Następujące firmy
https://www.cwnp.com/it-certifications/ rekomendują lub też wymagają certyfikacji CWNP dla swoich zespołów IT.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia CWNP

Harmonogram szkoleń CWNP