Szkolenia Huawei

Szkolenia Huawei

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status autoryzowanego partnera szkoleniowego firmy Huawei (Huawei Authorized Learning Partner (HALP). Huawei Authorized Learning Partners (HALP) to profesjonalne instytucje szkoleniowe autoryzowane przez firmę Huawei. Partnerzy ci odgrywają kluczową rolę w rozwijaniu talentów ICT i zapewnianiu wykwalifikowanych specjalistów pracujących z technologiami Huawei.

Partnerzy HALP prowadzą programy szkoleniowe przygotowujące do uzyskania certyfikatów Huawei. Certyfikaty te występują w trzech poziomach: Associate (A), Professional (P) i Expert (E). Poziomy A i P są w szczególności polecane wszystkim tym którzy chcą potwierdzić swoje umiejętności w zakresie technicznych kompetencji zawodowych, podczas gdy wszystkie trzy poziomy są elementem certyfikacji specjalistycznej zorientowanej na partnerów handlowych firmy Huawei.

Dostępne szkolenia Huawei | Storage

Storage

Informacje o Huawei

Huawei, założony w 1987 roku, jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej i komunikacyjnej oraz urządzeń inteligentnych. Mamy około 207,000 pracowników i prowadzimy działalność w ponad 170 krajach i regionach, obsługując ponad trzy miliardy użytkowników na całym świecie.

Więcej informacji na https://www.huawei.com/pl/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia Huawei

Harmonogram szkoleń Huawei