Szkolenia Huawei dostępne w Compendium CE

wtorek, 10 październik 2017

Miło jest nam poinformować, że Compendium CE oficjalnie zostało Autoryzowanym Partnerem Szkoleniowym firmy Huawei. W naszej ofercie znajdziecie szkolenia Huawei powiązane z ofertą produktową i technologiczną dwóch działów biznesowych Huawei...

Dowiedz się więcej...

Drugi kurs Red Hat lub SUSE gratis!

środa, 04 październik 2017

Promocja

Takiej promocji jeszcze nie było! Tylko do końca listopada drugi kurs Red Hat lub SUSE dostaniesz u nas zupełnie za darmo! Skorzystaj z tej fantastycznej okazji i zdobądź wymarzony certyfikat Red Hat/SUSE w cenie jakiej jeszcze nie było! Drugi kurs możesz zrealizować aż do końca 2018 roku! Promocja trwa do 30 listopada - nie czekaj i zarezerwuj swój kurs już dzisiaj!

Dowiedz się więcej...

Pełna ścieżka szkoleniowa Red Hat RHCSA Openstack teraz 20% taniej

czwartek, 28 wrzesień 2017

Promocja

Już w listopadzie ruszają autoryzowane kursy Red Hat Openstack, dzięki którym możesz zdobyć certyfikat RHCSA Openstack. Tylko na te dwa listopadowe terminy obowiązuje atrakcyjny rabat.

Dowiedz się więcej...

Jak zostać kompletnym marketingowcem w cyfrowym świecie?

czwartek, 07 wrzesień 2017

W obecnym cyfrowym świecie marketer powinien bezustannie „trzymać rękę na pulsie”, aby być „up to date”. Dynamika zmian w świecie marketingu internetowego jest ogromna, a zmiany da się zaobserwować praktycznie z miesiąca na miesiąc.

Dowiedz się więcej...

Kurs z Open Source INTelligence, czyli biały wywiad już dostępny w Compendium CE

środa, 30 sierpień 2017

Funkcjonujący na zachodzie, głównie w Stanach Zjednoczonych, skrót OSINT, rozwijany w polskich opracowanych jako: wywiad ze źródeł otwartych, wywiad jawnoźródłowy lub też biały wywiad określa wszelkie formy zdobywania informacji z wykorzystaniem różnego rodzaju powszechnych, ogólnodostępnych oraz przede wszystkim jawnych środków. Publicznie dostępne źródła informacji, jak i legalne metody ich pozyskiwania są powszechnie wykorzystywane na całym świecie.

Dowiedz się więcej...

Wrzesień Bestsellerów, czyli szkolenia IT z ogromnymi rabatami!

wtorek, 08 sierpień 2017

Lekcja 1 Temat: Wrzesień Bestsellerów Wrzesień to czas powrotu do nauki po błogim lenistwie, dlatego też, aby osłodzić Wam ten wysiłek uruchomiliśmy niezwykle atrakcyjną promocję – Wrzesień Bestsellerów. Wszystkie terminy szkoleń wymienione poniżej oferujemy Wam z bardzo dużymi rabatami – jest to ostatnia okazja w tym roku, żeby uczestniczyć w popularnych szkoleniach IT w tak atrakcyjnej cenie! W ofercie znajdzie kursy z takiej tematyki jak bezpieczeństwo IT, Red Hat Linux i OpenStack, Big Data (Cloudera), JavaScript, Web Design, SUSE Linux, testy penetracyjne czy sieci LAN.

Dowiedz się więcej...

Dowolny kurs Microsoft za darmo!

wtorek, 25 lipiec 2017

Promocja

UPDATE: W związku z ogromnym zainteresowaniem i prośbami naszych klientów przedłużamy naszą promocję do dnia 31 października :)Ogłaszamy mega promocję: tylko do końca września października każda osoba, która zapisze się na termin gwarantowany dowolnego szkolenia Microsoft z terminem realizacji do końca 2017 roku, otrzyma zupełnie za darmo voucher na drugi dowolny kurs Microsoft z naszej oferty. Voucher można zrealizować aż do końca 2018 roku! Pamiętaj, że liczba miejsc na Terminach Gwarantowanych Microsoft jest ograniczona – zarezerwuj swój kurs już dzisiaj! Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji na szkolenie w polu "Uwagi" wpisz hasło "TerminyGwarantowaneGratis".

Dowiedz się więcej...

Bezpłatne szkolenia Red Hat

środa, 05 lipiec 2017

Promocja

Mamy dobrą wiadomośc dla osób, które planują rozpocząć jedną ze ścieżek szkoleniowych z produktów Red Hat. Firma ta niedawno udostępniła cztery szkolenia wprowadzające do danej tematyki zupełnie za darmo.

Dowiedz się więcej...

Red Hat Individual Exams już dostępne w Compendium CE w Warszawie i Krakowie!

czwartek, 29 czerwiec 2017

Bardzo miło jest nam poinformować, że w naszych centrach szkoleniowych w Warszawie i Krakowie możecie już korzystać z najnowszych stacji egzaminacyjnych Red Hat Individual Exams. Dzięki stacjom RHIE możesz potwierdzić swoje umiejętności autoryzowanym egzaminem Red Hat, który zdasz na bezpiecznej, wydajnej i indywidualnej stacji roboczej u autoryzowanego partnera Red Hat.

Dowiedz się więcej...

Najbardziej pożądana certyfikacja Wi-Fi na świecie teraz 40% taniej!

wtorek, 27 czerwiec 2017

Promocja

Specjalistyczne kursy i certyfikacje dotyczące technologii Wi-Fi są oferowane tylko przez większych producentów takich rozwiązań, podczas, gdy rynek jest pełen różnych produktów Wi-Fi, których producenci nie oferują swoich usług szkoleniowych czy też możliwości uzyskania certyfikacji. Dodatkowo szkolenia realizowane przez producentów dotyczą w praktyce tylko i wyłącznie konfiguracji i zarządzania ich własnymi produktami.

Dowiedz się więcej...