Compendium CE najlepsze w Europie Środkowej i Wschodniej!

środa, 15 lipiec 2009

Compendium Centrum Edukacyjne, podczas tegorocznej konferencji partnerskiej Microsoft Worldwide Partner Conference, zostało uznane za najbardziej innowacyjnego partnera szkoleniowego roku, spośród 225 funkcjonujących w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.
Learning Solutions Innovative Partner of the Year Jest to pierwsza tego typu nagroda, która została przyznana polskiej firmie w dziedzinie edukacji IT. Dotychczas, żadne z polskich centrów edukacyjnych, nie zostało wyróżnione tytułem „Learning Solutions Innovative Partner of the Year”.
Głównym atutem Compendium CE był program "Terminy gwarantowane", który umożliwił stabilizację i długofalowy zakres planowania ścieżek edukacyjnych przez uczestników autoryzowanych szkoleń Microsoft.
Wyróżnienie odebrał Bartosz Niepsuj, członek zarządu Compendium CE:

Bardzo się cieszymy. Ciężko pracowaliśmy i ta nagroda jest uwieńczeniem wysiłku trenerów i wszystkich pracowników Compendium. Najważniejszy jest profesjonalizm, specjalizacja i troska o klienta, miło nam, że Microsoft docenił nasze starania - podkreśla.

Bartosz Niepsuj odbiera nagrodę: Learning Solutions Innovative Partner of the YearFot. Bartosz Niepsuj odbiera nagrodę „Learning Solutions Innovative Partner of the Year” (źródło: Microsoft)


Compendium CE to jeden z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków edukacyjnych IT w Polsce, w ciągu ostatnich lat wypracował jedną z czołowych pozycji w Polsce i na całym obszarze Europy Środkowej i Wschodniej.
W ramach rozwiązań edukacyjnych współpracuje z Microsoft już ponad dwa lata. W tym czasie zdobył status Microsoft Gold Certified Partner aż w dziewięciu kompetencjach: Learning Solutions, Security Solutions, Networking Infrastructure Solutions, Advanced Infrastructure Solutions, Mobility Solutions, Business Inteligence, Data Management Solutions oraz Information Worker Solutions, Custom Development Solutions.
W ofercie Compendium CE znajdują się najnowsze i najbardziej unikalne autoryzowane kursy Microsoft. Jako Authorized Prometric Testing Center Compendium CE przeprowadza egzaminy certyfikacyjne Microsoft, potwierdzające umiejętności zdobyte podczas szkoleń IT.

Autoryzowane szkolenia Microsoft

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.