CTAB - rewolucja w materiałach szkoleniowych

czwartek, 19 styczeń 2012

ctab
CTAB, to nie promocja – Ty decydujesz, czy szkolenie IT chcesz opuścić z tabletem CTAB.
Tylko w Compendium CE możesz otrzymać materiały szkoleniowe na specjalnie przygotowanym do tego tablecie, który jako integralna część szkolenia jest wliczony w cenę sesji.

CTAB – co to?

CTAB to tablet działający w oparciu o system Android, który stanowi integralną część materiałów szkoleniowych.
Tablety te zostały wyprodukowane specjalnie dla Compendium Centrum Edukacyjnego. Postawiliśmy na urządzenie o możliwie najwyższych, obecnie dostępnych parametrach – naszym celem jest spełnić oczekiwania klientów z branży IT, którzy należą do najbardziej świadomej i wymagającej grupy.
Komponenty, z których został stworzony odpowiadają najnowszym, dostępnym technologiom. Połączenie ich w całość, optymalizacja parametrów w efekcie dała produkt, jakim jest CTAB.

Zobacz specyfikację techniczną tabletu CTAB

Jak to działa?

Na naszej stronie, pod każdym z konspektów szkoleniowych będą Państwo mogli wybrać rodzaj materiałów szkoleniowych, jakie chcielibyście otrzymać.
Materiały tradycyjne - cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.
Materiały CTAB - cena zawiera tablet CTAB oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie CTAB.

Nowoczesny tablet nawet za 400 zł?

Tyle może wynieść różnica między ceną szkolenia IT z materiałami tradycyjnymi, a materiałami CTAB. Wyjątkowo niska cena wynika ze zintegrowania urządzenia z materiałami szkoleniowymi, które będą dystrybuowane w postaci elektronicznej, w ten sposób obniżając cenę pakietu "szkolenie z materiałami CTAB".
Tutaj dowiesz się więcej o samym tablecie:

www.ctab.pl

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.