Next Generation SECURITY Conference 2012

piątek, 31 sierpień 2012

W połowie października odbędzie się pierwsza konferencja w pełni poświęcona IT security, której organizatorem będzie Compendium Centrum Edukacyjne.

Takiej konferencji w Polsce jeszcze nie było.
Po raz pierwszy będziecie Państwo mogli wziąć udział w spotkaniu, na którym wystąpią prelegenci z największych na świecie firm zajmujących się bezpieczeństwem IT, swobodnie porozmawiać z ich przedstawicielami i innymi uczestnikami oraz co najważniejsze zdobyć dużo cennych kontaktów biznesowych.

ngsec.eu

Przez dwa dni konferencji będziemy rozmawiać nie tylko o obecnej sytuacji bezpieczeństwa IT, ale też o wizji tego, czego powinniśmy się spodziewać w przyszłości.

Jasno stawiamy cel spotkania i zamierzamy go w pełni zrealizować. Jest nim stworzenie idealnych warunków do nawiązywania kontaktów i relacji biznesowych. Wszystkich uczestników zaopatrzymy w niezbędne narzędzia i komfortowe warunki do jego realizacji.

konferencja Next Generation SecurityDlaczego warto wziąć udział w NGSec?

 • wiedza merytoryczna
  Na wyłączność uczestników nazwiska światowej sławy. Do tego tłumaczenie symultaniczne dla prezentacji obcojęzycznych.
 • nowe kontakty do nawiązania
  Wyjazd na konferencję, bez możliwości zdobycia nowych kontaktów mija się z celem i my dobrze o tym wiemy. Zrobimy wszystko, by Wam w tym pomóc.
 • spotkania z partnerami, klientami, dostawcami
  Będą tutaj Twoi partnerzy biznesowi – idealna okazja, by spotkać się i porozmawiać w świetnej atmosferze.
 • przyjemnie spędzony czas
  Motywacja do dalszych działań. Dobrze wspomina się te chwile, które niosą ze sobą dużą dawkę atrakcji, a tych na NGSec na pewno nie zabraknie:)

ngsec.eu

Uczestnicy będą mieli zagwarantowane komfortowe fotele w sali kinowej, możliwość skorzystania z tłumaczeń symultanicznych, przerwy kawowe i ciepły posiłek podczas każdego z 2 dni konferencji.

Ponadto otrzymają dostęp do rozbudowanego, wewnętrznego portalu konferencyjnego na stronie ngsec.eu - zapewni on stały kontakt z innymi uczestnikami konferencji, sponsorami oraz dyskusje online.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.