Compendium zdobywa nagrodę Training Partner of the Year 2013 in Europe

Z nieskrywaną dumą pragniemy zaprezentować nagrodę, którą zdobyło Compendium Centrum Edukacyjne. W tym tygodniu na spotkaniu Zend Partner Summit 2013 obywającym się równolegle z konferencją ZendCon 2013 Europe zostaliśmy nagrodzeni tytułem Training Partner of the Year 2013 in Europe. ZendCon to jedna z największych konferencji PHP w Stanach Zjednoczonych (tam odbywa się już od 9 lat), w Europie była to jej pierwsza edycja i uczestniczyło w niej ponad 500 developerów z ponad 25 krajów.

Nagrodę Training Partner of the Year 2013 in Europe zdobyliśmy jako największy i najbardziej efektywny partner szkoleniowy Zend w Europie. Nasze wyniki i osiągniecia zrobiły wrażenie na wszystkich pracownikach Zend począwszy od europejskiej centrali w Wielkiej Brytani po główną siedzibę w Stanach Zjednoczonych.

Training Partner of the Year 2013 in Europe

Powyższa nagroda potwierdza również kwalifikacje naszej kadry trenerskiej oraz gwarantuje najwyższy poziom szkoleń z tematyki Zend Technologies przeprowadzanaych w naszych ośrodkach szkoleniowych.

Compendium CE jest jedynym w Polsce autoryzowanym ośrodkiem Zend prowadzącym autoryzowane szkolenia z programowania w języku PHP (posiadamy status Zend Authorized Training Partner). Oferta Compendium CE obejmuje wszystkie szkolenia oferowane przez firmę Zend, zarówno te podstawowe, jak i zaawansowane. Szkolenia te pozwalają przygotować się do egzaminów certyfikacyjnych Zend. Same egzaminy można zdawać w Compendium CE za pośrednictwem centrum egzaminacyjnego Pearson VUE.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.