PROMOCJA

Promocja dla posiadaczy karnetów Microsoft Software Assurance

wtorek, 17 marzec 2015

Promocja

Wszystkich posiadaczy karnetów Microsoft Software Assurance zachęcamy do zrealizowania ich w Compendium Centrum Edukacyjnym, które jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym Microsoft.

Microsoft Software Assurance
Każdy posiadacz vouchera Software Assurance może wybrać promocję w jednej z poniższych opcji:

  1. Piąty dzień szkolenia GRATIS, do każdego szkolenia Microsoft - każdy, kto wykorzysta 4 dni szkoleniowe przysługujące mu w programie Software Assurance w Compendium CE otrzyma dodatkowy dzień szkoleniowy gratis na kursy autoryzowane Microsoft w tym programie.
  2. Tablet ctab mini GRATIS do każdego szkolenia Microsoft (promocja dotyczy 5-dniowych karnetów)

Software Assurance to rozbudowany program zarządzania oprogramowaniem Microsoft, ułatwiający poprzez pakiet oferowanych korzyści maksymalne wykorzystanie inwestycji w oprogramowanie. Opiera się na systemie darmowych karnetów szkoleniowych (Training Vouchers), które klienci Microsoft otrzymują z licencjami nabytymi razem z Software Assurance.

Compendium CE - Microsoft Certified Partner for Learning Solutions (CPLS) jest autoryzowanym kanałem udostępniającym produkty edukacyjne i usługi w zakresie technologii Microsoft.


Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny ( 12 29 84 777) lub mailowy ( szkolenia@compendium.pl )

Sprawdź też TERMINY GWARANTOWANE MICROSOFT w 2018
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.