Zapisz się na szkolenie i odbierz bilety na Mistrzostwa Świata
środa, 09 lipiec 2014
Tylko do końca sierpnia 2014 nasi klienci mogą skorzystać z niezwykłej promocji:

Po raz pierwszy w historii najważniejsza impreza w siatkarskim świecie będzie mieć miejsce w Polsce: w dniach 30 sierpnia – 21 września w naszym kraju odbędą się FIVB Mistrzostwa świata w piłce siatkowej mężczyzn. 30 sierpnia odbędzie się uroczysta ceremonia otwarcia oraz mecz inauguracyjny Polska-Serbia na Stadionie Narodowym w Warszawie. 40 tys. biletów na ten mecz zostało wyprzedanych w rekordowo szybkim czasie 4 godzin od wystawienia ich do sprzedaży.
Teraz każdy klient Compendium CE może otrzymać 2 bilety na Mecz Inauguracyjny Mistrzostw Świata, wystarczy, że:
- do dnia 29 sierpnia 2014r. zapisze się na jeden z poniższych promocyjnych terminów -> Sprawdź promocyjne terminy tutaj!
lub
- do dnia 29 sierpnia 2014r. zarezerwuje miejsce na dowolny termin szkolenia* do końca roku 2014 (terminy do końca 2014 wymienione są na stronie www, w zakładce Harmonogram) oraz opłaci zaliczkę za szkolenie, o której mowa w punkcie 4 regulaminu.
lub
- do dnia 29 sierpnia 2014r. zakupi voucher na dowolne szkolenie* (data ważności vouchera to 19 grudnia 2014)
* z wykluczeniem szkoleń z oferty HP.
Regulamin:
- Organizatorem promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ulicy Tatarskiej 5.
- Promocja jest skierowana do osób, które do dnia 29 sierpnia 2014r. dokonają ważnego zamówienia szkolenia w Compendium, w jednym z terminów szkoleń wymienionych w Promocji lub w jednym z terminów szkoleń do końca roku 2014 dostępnych w Harmonogramie Szkoleń na stronie https://www.compendium.pl/harmonogram/ lub zakupią voucher szkoleniowy.
- Promocją objęte są szkolenia lub zakup voucherów o minimalnej wartości 1990zł netto.
- Warunkiem odbioru bezpłatnych biletów jest:
- W przypadku szkoleń realizowanych do dnia 29 sierpnia – przyjęcie i opłacenie faktury na rzecz Compendium CE za zrealizowane szkolenie;
- W przypadku voucherów szkoleniowych z datą realizacji do 19 grudnia 2014 roku – opłacenie faktury za voucher szkoleniowy do dnia 29 sierpnia 2014;
- W przypadku rezerwacji szkolenia przypadającego po dniu 29 sierpnia 2014 – wpłata bezzwrotnej zaliczki na konto bankowe Compendium CE nie mniejszej niż 1000zł netto na podstawie faktury proforma.
- Liczba promocyjnych, bezpłatnych biletów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
- W promocji nie biorą udziału terminy szkoleń dofinansowane z funduszy EFS.
- W promocji mogą brać udział szkolenia Microsoft płatne karnetami Software Assurance.
- Organizator promocji nie ponosi żadnej odpowiedzialności oraz nie jest zobowiązany do wypłaty odszkodowań w przypadku odwołania lub przełożenia meczu, na który uczestnicy dostaną bezpłatne bilety lub innych zmian wprowadzonych przez podmioty odpowiedzialne za organizacje meczu oraz sprzedaż biletów.
- Compendium zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia i przesunięcia na termin późniejszy o czym zgłoszeni uczestnicy zostaną odpowiednio wcześniej poinformowani. Uczestnictwo w nowym terminie szkolenia w dalszym ciągu upoważnia do skorzystania z promocji.
- Promocji nie można łączyć z innymi promocjami i upustami chyba, że ustalenia z działem handlowym Compendium CE stanowią inaczej.
- Reklamacje dotyczące Promocji mogą być składane pisemnie, w terminie 7 dni od dnia otrzymania faktury VAT za odbyte szkolenie pod adresem siedziby firmy. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od dnia ich złożenia.
- Do spraw nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się Ogólne Warunki Uczestnictwa w szkoleniach Compendium CE oraz odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.