Compendium CE otrzymuje Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych (MSUES)

Bardzo miło nam poinformować, że Compendium CE zdobyło Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES), który jest gwarancją szkoleń IT na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

MSUES to model badania składający się z 20 standardów opisujących sposoby dostarczania wiedzy, które zapewniają wysoką jakość usług edukacyjno-szkoleniowych. Standardy te zostały podzielone na cztery grupy, które skupiają się wokół przebiegu usługi edukacyjnej, kadry szkoleniowej, warunków organizacyjnych oraz systemu zarządzania jakością usług szkoleniowych w instytucji. Do każdego standardu dobrano obserwowalne kryteria, które po zbadaniu pozwalają określić stopień spełnienia standardów przez daną placówkę szkoleniową. MSUES opisuje podstawowe kryteria, które musi spełniać każda jednostka szkoleniowa chcąca posiadać Znak Jakości MSUES. Model zawiera również kryteria dodatkowe, które wykraczają ponad wymagany standard.Compendium zdobywa Znak Jakości MSUES

Firma, która stara się o Znak Jakości MSUES jest poddawana audytowi, który przeprowadza przedstawiciel Centrum Zapewnienia Jakości Kształcenia w Małopolsce. Compendium Centrum Edukacyjne posiada Znak Jakości Małopolskich Standardów Edukacyjno-Szkoleniowych numer 109/2014.

Firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które biorą udział w projekcie „PFK – Podmiotowe finansowanie kształcenia” mogą realizować zakupione bony szkoleniowe w Compendium CE - lista dostępnych szkoleń informatycznych rozliczanych w bonach szkoleniowych jest dostępna tutaj.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.