Diamenty Forbes dla Compendium CE

czwartek, 29 styczeń 2015

Bardzo nam miło poinformować, że Compendium CE zostało jednym z tegorocznych laureatów Diamentów Forbes. Czasopismo Forbes przyznaje swoje Diamenty co roku tym firmom, które wykażą się najwyższą stopą wzrostu w porównaniu do lat ubiegłych. Compendium CE stale powiększa swoje grono klientów i to również dzięki Państwu uzyskaliśmy tę prestiżową nagrodę za co chcemy serdecznie podziękować.

Diamenty Forbes dla Compendium CE

Jak powstają Diamenty Forbsa?

Wywiadownia Bisnode Polska zebrała dane o podmiotach gospodarczych, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego w 2014 roku. Na tej podstawie powstała baza przedsiębiorstw, którym w tym roku wywiadownia przyznała pozytywny rating wiarygodności, a więc takich, które są rentowne (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające wszystkie te warunki musiały również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Więcej na temat metodologii badania można przeczytać tutaj.

Compendium CE wśród laureatów Diamentów Forbsa

W skali całego kraju Compendium CE znalazło się na wysokiej 49 pozycji w rankingu (na 1121 firm zakwalifikowanych do rankingu), natomiast w województwie małopolskim zajęliśmy drugie miejsce (w kategorii "Przychody od 5 do 50 mln PLN"). Pełną listę laureatów można znaleźć na stronie diamenty.forbes.pl.

Chcieliśmy podziękować naszym klientom oraz partnerom biznesowym, bez których zdobycie tej nagrody byłoby niemożliwe. Cieszymy się, że obdarzają nas Państwo swoim zaufaniem już od 15 lat i obiecujemy, że wciąż będziemy dokładać wszelkich starań, aby podnosić kwalifikacje branży IT w Polsce utrzymując przy tym jak najwyższe standardy.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.