Autoryzowane kursy Digital Marketing Institute w Compendium CE

czwartek, 14 maj 2015

Autoryzowane kursy Digital Marketing Institute w Compendium CE

Miło jest nam poinformować, że Compendium CE uzyskało status Autoryzowanego Partnera Szkoleniowego Digital Marketing Institute (DMI).

Digital Marketing Institute jest globalnym standardem certyfikacji w dziedzinie marketingu, co roku kształcąc największą liczbę specjalistów z zakresu marketingu internetowego spośród wszystkich instytucji szkoleniowych w tej tematyce. Program nauczania DMI uczy niezbędnych umiejętności oraz kompetencji wymaganych w obecnym marketingu internetowym, a certyfikaty DMI znane są już na całym świecie. Program kursów DMI jest definiowany i testowany przez Radę Programową Syllabus Advisory Council, której członkowie są czynnie związani z branżą marketingową.

W ofercie Compendium CE możecie znaleźć następujące kursy DMI:

 • Professional Diploma in Digital Strategy and Planning

  – kurs poświęcony przygotowywaniu, wdrażaniu i nadzorowaniu strategii marketingowych w przedsiębiorstwie. Wprowadza do komunikacji cyfrowej, uczy jak tworzyć przemyślaną strategię marketingową, wdrażać ją w życie firmy, a później weryfikować efekty.
 • Professional Diploma in Mobile Marketing

  – mobile jest najszybciej rozwijającą się częścią marketingu cyfrowego. W wielu przypadkach stron internetowych już nawet połowa ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych. Kurs uczy jak rozpoznawać taki ruch, czym się on charakteryzuje, jak przygotowywać strony i aplikacje, aby wykorzystać ten trend w swoich działaniach marketingowych.
 • Professional Diploma in Search Marketing

  – SEM, czyli search engine marketing jest nieodłączną częscią marketing internetowego. Jak to mówią "Jeżeli nie ma cię w wyszukiwarce to nie istniejesz". Kurs ten omawia szczegółowo jak znaleźć się na wysokich pozycjach w SERPach, omówi dobre i złe praktyki SEO, a także przedstawi PPC, czyli płatny ruch z wyszukiwarek. Na koniec zostaną omówione narzędzia, dzięki którym będzie można mierzyć efektywność naszych kampanii SEM.
 • Professional Diploma in Social Media Marketing

  – social media są już nieodłączną częścią naszego życia. Już ponad 78% użytkowników sieci korzysta z Facebooka. Lawinowo rośnie popularność takich portali społecznościowych jak Instagram, WhatsApp, Snapchat i wielu innych, a YouTube jest umieszczanych codziennie ponad 85 000 plików wideo. Kurs ten nauczy Cię jak w profesjonalny sposób wykorzystać te wszystkie narzędzia social media marketingu w działaniach biznesowych.
 • Professional Diploma in Digital Marketing

  – kurs ten omówi w skrócie najważniejsze narzędzia marketing cyfrowego, które w sposób szczegółowy są omówione w kursach powyższych. Jest on polecany dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją drogę w świecie marketingu. Omawia takie tematy jak wprowadzenie do zagadnień marketingu cyfrowego, marketing w wyszukiwarkach, PPC, display marketing, email marketing, social media marketing, mobile marketing, analityka oraz strategia i planowanie.

Kursy DMI przeznaczone są zarówno dla osób, które już mają doświadczenie marketingowe i chcą poszerzyć swoją wiedzę, jak również dla tych które przygodę tę dopiero zaczynają. Szkolenia polecane są też dla przedsiębiorców, którzy nie posiadają w strukturach swojej firmy działu marketingu i we własnym zakresie chcą prowadzić swoje działania marketingowe.

 

 

W razie wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym:

szkolenia@compendium.pl

12 29 84 777

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.