Autoryzowane szkolenia Oracle w Compendium CE

środa, 10 czerwiec 2015

Miło nam poinformować, że Compendium CE uzyskało status autoryzowanego centrum szkoleniowego firmy Oracle (Oracle Approved Education Center). Dzięki temu już teraz możecie uczestniczyć w szkoleniach Oracle oraz zdawać egzaminy na terenie naszych centrów szkoleniowych.

Autoryzowane szkolenia Oracle

Tym samym Compendium CE zostało upoważnione do prowadzenia wszystkich szkoleń z oferty szkoleniowej Oracle. Szkolenia te w szczególności dotyczą obszarów wiedzy takich jak:

Zajęcia prowadzone są przez autoryzowanych trenerów posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne i edukacyjne z wykorzystaniem oryginalnych podręczników i materiałów edukacyjnych firmy Oracle. Szkolenia informatyczne adresowane są do pracowników działów IT, administratorów systemów komputerowych, deweloperów i architektów oprogramowania, inżynierów technicznych oraz pracowników firm integracyjnych. Prowadzone kursy IT są również elementem przygotowującym do certyfikacji Oracle.

O firmie Oracle


Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Od ponad 30 lat Korporacja Oracle cieszy się pozycją lidera w dziedzinie oprogramowania do zarządzania informacją, obsługuje na świecie ponad 400 tys. klientów.

Firma zatrudnia ponad 120 tys. specjalistów, zaś jej roczny obrót wynosi 38,3 mld USD (w roku finansowym 2014). Serwery baz danych, oprogramowanie warstwy pośredniej oraz narzędzia i aplikacje biznesowe, jak również sprzęt komputerowy oraz usługi IT (konsulting, szkolenia, asysta techniczna) oferowane są w 145 krajach na całym świecie. Oracle współpracuje z ponad 25 tysiącami firm partnerskich. Siedziba główna Korporacji znajduje się w Redwood Shores w Kalifornii. Na liście klientów Oracle znajdują się wszystkie firmy z listy Fortune 100.

W styczniu 2005r. Oracle połączył się z firmą PeopleSoft. Pod koniec stycznia 2006r. zakończył się proces łączenia z firmą Siebel, dzięki czemu Oracle stał się największym na świecie dostawcą oprogramowania CRM, przeznaczonego do zarządzania kontaktami z klientem. W roku 2008 Oracle dokonał akwizycji firmy BEA Systems, stając się największym dostawcą oprogramowania middleware. Dokonane dwa lata później połączenie z firmą Sun sprawiło, że Oracle wkroczył na nowy rynek – obszar sprzętu komputerowego.

Oracle jest obecnie wiodącym dostawcą usług Cloud Computing – od infrastruktury (IaaS), poprzez platformy (PaaS), aż po aplikacje biznesowe (SaaS).

W 1992 r. powstała firma Oracle Polska. Obecnie zatrudnia ona prawie 500 osób i współpracuje z 300 firmami partnerskimi, produkującymi oprogramowanie dla obsługi przedsiębiorstw. Aby móc dostarczyć odbiorcom rozwiązania kompleksowe i najlepsze pod względem technologicznym, Oracle ściśle współpracuje z najważniejszymi krajowymi i światowymi integratorami systemów IT.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.