Poznaj nową, lepszą odsłonę Compendium CE

poniedziałek, 04 kwiecień 2016

Czasy się zmieniają, technologie oraz trendy również, dlatego stworzyliśmy dla Was nowy, spójny oraz wyrazisty wizerunek Compendium CE. Zachęcamy Cię do odkrycia naszej nowej identyfikacji wizualnej dostosowanej do XXI wieku!

Compendium Centrum Edukacyjne już od 16 lat przeprowadza dla klientów na terenie Polski oraz całej Europy Środkowo-Wschodniej specjalistyczne szkolenia informatyczne. Naszą misją jest dostarczanie Wam kursów IT jak najwyższej jakości z zakresu zaawansowanych produktów i technologii teleinformatycznych.

Działalność naszej firmy opiera się na wiedzy, wieloletnim doświadczeniu trenerów oraz technologiach informatycznych. Dlatego w naszym nowym logo postaraliśmy się zawrzeć wszystkie te trzy rzeczy.

Do tej pory nasze stare logo wyglądało tak:
Logo-stare Compendium Centrum Edukacyjne

Inspiracja

Dwie pierwsze litery naszego nowego logo „CO” to oczywiście początek nazwy naszej firmy Compendium. Warto zauważyć, że literę O przekształciliśmy, tak aby wraz z C przypominała symbol nieskończoności. Reprezentuje on szeroki zakres wiedzy jaki dostarczamy naszym klientom. Ostatnim znakiem w logo jest cyfra 1, która reprezentuje system binarny. Jak powszechnie wiadomo system binarny jest podstawą technologii informatycznych.

Compendium CE inspiracja logo
Dlatego z połączenia tych symboli stworzyliśmy nasze nowe logo:

logo compendium

Oprócz powyższej inspiracji, naszym zamierzeniem było również to, aby nowe logo i logotyp były czytelne, spójne i łatwe do zapamiętania, co mamy nadzieję, nam się udało.

nowy logotyp compendium centrum edukacyjne

Wraz z naszym nowym logo, ewoluowały również logotypy naszych submarek:

  1. Distance Learning
  2. Compendium Aliance Partnership
Marki Compendium Centrum Edukacyjne

Wprowadzając nowy branding nie zapomnieliśmy również o naszych materiałach promocyjnych. Z czasem wszystkie gadżety, koszulki, torby, długopisy, notatniki i mnóstwo innych rzeczy, które dostajecie na naszych szkoleniach IT i konferencjach zyskają zupełnie nowy wygląd. Poniżej możecie zobaczy próbki tego, jak będą one wyglądać.

Gadżety Compendium Centrum Edykacyjne

Mamy nadzieję, że podoba Wam się nowa identyfikacja Compendium CE, która był stworzona właśnie z myślą o Was, Drodzy Klienci. Wierzymy, że będziecie z nami cały czas, a my dołożymy wszelkich starań, aby dostarczana Wam wiedza informatyczna oraz nasze pozostałe usługi stały na najwyższym możliwym poziomie.

Zespół Compendium CE

Nowa identyfikacja wizualne Compendium CE

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.