Terminy gwarantowane autoryzowanych kursów Kanban już w październiku w Krakowie

Wsyzstkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na gwarantowane terminy autoryzowanych szkoleń z metodyki Kanban. Juź w październiku w Krakowie będziecie mogli uczestniczyć w dwóch kursach Kabnan:

szkolenia kanban kraków
Szkolenia są prowadzone w języku angielskim.

Metodyka Kanban w swoim podstawowym zakresie jest łatwa do wprowadzenia. Wszelkie błędy przy jest stosowaniu, a takie na pewno się będą pojawiać, są proste do naprawienia przez wprowadzanie kolejnych zmian, co docelowo doprowadzi do wypracowania dobrego i efektywnego systemu.  Po opanowaniu podstaw, można dalej pracować nad udoskonalaniem swojego systemu Kanban przez zastosowanie bardziej zaawansowanych technik projektowania, opracowywania i zarządzaniem przepływem pracy, tak, aby osiągnąć lepsze wyniki w zakresie przepustowości, jakości i czasów realizacji zadań, jaki i samoorganizacji i doskonalenia zespołu.

Compendium CE jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowy LeanKanban University (LKU Certified Training Organization). Autoryzowane szkolenia LeanKanban University (LKU) przeznaczone są zarówno dla menedżerów jak i tych wszystkich, którzy chcą się nauczyć metodyki Kanban. 

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.