Red Hat: Sposób na tytuł RHCE w 2017 roku

czwartek, 16 luty 2017

Rok 2017 to idealna okazja, aby zdobyć certyfikat Inżyniera systemów Red Hat Linux. Tytuł RHCSA traktowany jest jako wstęp do uzyskania celu jakim jest status Red Hat Certified Engineer (RHCE). Dlatego też wychodząc naprzeciw osobom zainteresowanym uzyskaniem tego elitarnego certyfikatu przygotowaliśmy specjalną promocję.

szkolenia rhce

Do wszystkich kursów z poziomu RHCSA wymienionych poniżej (zaplanowanych do 31 marca 2017) dodajemy gratis egzamin EX300 RHCE o wartości 1500PLN (voucher na egzamin jest ważny do końca 2017roku). Świadomość zdobytego juz egzaminu RHCSA niech będzie dodatkowym dopingiem w dążeniu do certyfikacji inżynierskiej. Będzie go można wykorzystać po kolejnym szkoleniu przygotowującym do certyfikacji Red Hat RHCE.
Nie czekaj, potwierdź swoje umiejętności zdobyciem rozpoznawalnego certyfikatu i zarejestruj się już dzisiaj! Liczba miejsc na szkoleniach jest ogarniczona. Sprawdź Harmonogramie Szkoleń Red Hat.

Szkolenia biorące udział w promocji:


Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z naszym Działem Handlowym

Zadzwoń!
tel.: (12) 29 84 777

Napisz!
mail: szkolenia@compendium.pl

...lub skorzystaj z formularza poniżej:


Regulamin promocji:
  • Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  • Promocja trwa w dniach 16 luty 2017 - 31 marca 2017.
  • Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy w dniach trwania promocji dokonają zakupu jednego ze szkoleń wymienionych w promocji z terminem realizacji do 31 marca 2017.
  • Do każdego z promocyjnych terminów klient otrzyma bezpłatny voucher na egzamin EX300. Voucher jest ważny do końca roku 2017 i może być wykorzystany tylko i wyłącznie w salach egzaminacyjnych Compendium CE.
  • Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w Compendium CE i dotyczy wersji szkolenia z materiałami papierowymi (bez tabletu ctab mini).
  • Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  • Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane