Red Hat Individual Exams już dostępne w Compendium CE w Warszawie i Krakowie!

czwartek, 29 czerwiec 2017

Bardzo miło jest nam poinformować, że w naszych centrach szkoleniowych w Warszawie i Krakowie możecie już korzystać z najnowszych stacji egzaminacyjnych Red Hat Individual Exams. Dzięki stacjom RHIE możesz potwierdzić swoje umiejętności autoryzowanym egzaminem Red Hat, który zdasz na bezpiecznej, wydajnej i indywidualnej stacji roboczej u autoryzowanego partnera Red Hat. RHIE umożliwiają zaplanowanie egzaminu w dogodnym dla Ciebie czasie i w dwóch lokalizacjach w Polsce – Krakowie i Warszawie.


Red Hat Indiwidual Exam Warszawa Krakow

Dzięki Red Hat Invidual Exam już nie musisz, tak jak poprzednio, czekać na dostępność egzaminatora lub zebranie się odpowiedniej ilości osób w grupie. Do egzaminu możesz podejść indywidualnie, w dogodnym dla Ciebie czasie, bez konieczności nadzoru egzaminatora – wszystko odbywa się za pomocą autoryzowanych stacji egzaminacyjnych Red Hat.

„Możliwość realizacji egzaminów Red Hat w formie Individual Exams w centrach szkoleniowych Compendium CE to kolejny krok ułatwiający dostęp pasjonatom i specjalistom IT do najbardziej rozpoznawalnych certyfikacji Open Source na świecie. Już teraz bez ograniczeń wynikających z dostępności egzaminatora, sali czy też grupy kandydatów do uruchomienia konkretnego terminu egzaminu, można w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie realizować dowolne sesje egzaminacyjne w dogodny czasie. I tym samym bez przeszkód zdobywać certyfikacje poziomu RHCSA, RHCE, czy Expertise z szeregu obszarów technologicznych takich jak Ansible, CloudForms, JBoss, OpenShift oraz OpenStack.” – mówi Bartosz Niepsuj, wiceprezes Compendium CE.

Przedstawiciele firmy Red Hat są również bardzo optymistycznie nastawieni do nowej formy egzaminów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Compendium Centrum Edukacyjne dołączyło do szybko rosnącej sieci autoryzowanych ośrodków egzaminacyjnych Red Hat Invidual Exam” – powiedział Randy Russel, Director Certification w Red Hat.

Jak kupić oraz zarejestrować się na egzamin Red Hat Individual Exams w Compendium CE?

Jeżeli chcesz zdawać egzamin Red Hat Individual Exams w jednym z naszych centrów szkoleniowych powinieneś wypełnić standardowy formularz zgłoszenia na egzamin oraz przesłać go na adres egzaminy@compendium.pl. Ważne jest, aby w zgłoszeniu podać aktualny adres e-mail, na który zostanie przesłany tzw. Enrolment Key (voucher).

Następnie powinieneś założyć lub zalogować się na swoje konto na stronie Red Hat. Jeżeli go jeszcze nie masz, to rejestracji możesz dokonać tutaj >>

Jak tylko otrzymamy Twoje zgłoszenie wystawimy Ci fakturę pro-forma, a po jej opłaceniu otrzymasz na maila Enrolment Key na podstawie którego będziesz mógł podejść do egzaminu. Kod jest ważny przez 24 godziny i na jego podstawie w tym czasie należy indywidualnie dokonać zgłoszenia na na egzamin (wybierając odpowiednią lokalizację i termin) za pośrednictwem strony https://www.examslocal.com/

Jeżeli potrzebujesz dalszych wskazówek lub pomocy skontaktuj się z nami mailowo na egzaminy@compendium.pl

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.