Drugi kurs Red Hat lub SUSE gratis!

poniedziałek, 06 listopad 2017

Takiej promocji jeszcze nie było! Tylko do 14 listopada drugi kurs Red Hat lub SUSE dostaniesz u nas zupełnie za darmo! Skorzystaj z tej fantastycznej okazji i zdobądź wymarzony certyfikat Red Hat/SUSE w cenie jakiej jeszcze nie było! Drugi kurs możesz zrealizować aż do końca 2018 roku! Promocja trwa do 14 listopada - nie czekaj i zarezerwuj swój kurs już dzisiaj!

Szkolenia Red Hat Linux i SUSE Linux gratis promocja

Jak to działa?

W tym roku weź udział w jednym z poniższych terminów szkoleń Red Hat lub SUSE. Do każdego z nich dostaniesz voucher szkoleniowy na drugi wybrany przez Ciebie kurs z listy szkoleń poniżej, który będziesz mógł zrealizować aż do końca 2018 roku! Jedynymi ograniczeniami jest to, że drugi darmowy kurs nie może być droższy niż ten realizowany w tym roku oraz to, że wybierając pierwszy kurs bez opcji egzaminu, darmowy voucher będzie obowiazywał również na wersję kursu bez egzaminu (wyjątkiem tutaj jest połaczeniue kursów RH124 i RH135).

Warto zarezerwować swoje miejsce na szkoleniu jak najszybciej, ponieważ zainteresowanie jest ogromne, a liczba miejsc na szkoleniu ograniczona!

Aby wziąć udział w promocji, kliknij na jedno z wybranych szkoleń, zarejestruj się na jeden z promocyjnych terminów, a w 3. kroku rejestracji na szkolenie, w polu UWAGI wpisz:

 • Jeżeli wybierasz kurs Red Hat wpisz: DrugiRedHatGratis:(+nazwa wybranego przez Ciebie drugiego darmowego kursu)
 • Jeżeli wybierasz kurs SUSE wpisz: DrugiSUSEGratis:(+nazwa wybranego przez Ciebie drugiego darmowego kursu)

 

Wybierz swoje szkolenie Red Hat:

RH124 Red Hat System Administration I

 • termin: 23-27.10, Warszawa
 • termin: 13-17.11, Warszawa
 • termin: 6-9.11, Warszawa
 • termin: 6-10.11, Warszawa
 • termin: 11-14.12, Warszawa
 • termin: 13-16.11, Kraków
 • termin: 13-17.11, Kraków
 • termin: 11-15.12, Warszawa
 • termin: 6-9.11, Warszawa
 • termin: 6-10.11, Warszawa
 • termin: 6-9.11, Warszawa
 • termin: 27-30.11, Kraków
 • termin: 27.11-01.12, Kraków
 • termin: 6-10.11, Warszawa

Wybierz swoje szkolenie SUSE:

SLE201 SUSE Linux Enterprise Server 12 Administration

 • termin: 23-26.10, Warszawa
 • termin: 13-17.11, Warszawa

 

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl
lub skorzystaj z czatu online w prawym dolnym rogu ekranu.

Regulamin promocji:

 1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
 2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy w dniach 4 października - 14 listopada 2017 roku zakupią szkolenie Red Hat lub szkolenie SUSE w jednym z promocyjnych terminów wymienionych w treści promocji powyżej.
 3. Do każdego szkolenia spełniającego wymogi z punktu 2. zakupionego w cenie katalogowej uczestnik otrzyma bezpłatny voucher szkoleniowy na odpowiedni, wybrany drugi kurs wymieniony w promocji . Voucher jest ważny do 14 grudnia 2018r.
 4. Drugi, wybrany przez uczestnika promocji kurs, na który otrzyma bezpłatny voucher szkoleniowy nie może być droższy niż ten realizowany w tym roku.
 5. Uczestnik promocji wybierając pierwszy kurs bez opcji egzaminu, nie może wybrać drugiego kurs, na który otrzyma voucher szkoleniowy w opcji z egzaminem. Wyjątkiem jest tutaj połączenie kursów RH124 i RH135.
 6. Promocyjny voucher szkoleniowy, który otrzymują użytkownicy promocji, obowiązuje na szkolenia Red Hat i SUSE z materiałami drukowanymi (bez materiałów ctab).
 7. Z promocyjnego vouchera może skorzystać inna osoba. Warunkiem jest poinformowanie o tym fakcie pracowników działu handlowego Compendium CE przez osobę, która otrzymała promocyjny voucher.
 8. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji. Do każdego z nich przysługuje promocyjny voucher szkoleniowy.
 9. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
 10. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia lub odwołania terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na dany termin.
 11. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
 12. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.