Szkolenia SUSE

Szkolenia SUSE

SUSE training partner

Compendium Centrum Edukacyjne jest autoryzowanym partnerem szkoleniowym firmy SUSE. Oferta autoryzowanych szkoleń SUSE w Compendium CE obejmuje kursy dotyczące produktów i rozwiązań Open Source takich jak: SUSE Linux Enterprise Server, Kubernetes, Rancher, NeuVector, SUSE Manager i innych. Dostępne szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się do rozpoznawalnych na całym świecie certyfikacji dedykowanych administratorom, inżynierom i architektom: SCA (SUSE Certified Administrator), SCA+ (SUSE Certified Specialist), SCE (SUSE Certified Engineer).

Dostępne szkolenia SUSE

Enterprise Linux

SUSE Manager

Kubernetes

Informacje o SUSE

Firma SUSE to pionier na rynku oprogramowania open source. Jest dostawcą niezawodnych, odznaczających się najwyższą zgodnością interoperacyjną rozwiązań, w tym systemów Linux, infrastruktury typu cloud i systemów software defined storage, które zapewniają przedsiębiorstwom większą kontrolę i elastyczność.

Firma powstała już w 1992 r. i jest znana na świecie przede wszystkim jako dostawca korporacyjnej dystrybucji Linuksa – odznaczającej się największą zgodnością interoperacyjną i możliwością obsługi newralgicznych zastosowań informatycznych. SUSE Linux Enterprise to jedyny Linux zalecany przez firmy VMware, Microsoft i SAP. Ma zapewnione większe wsparcie producentów sprzętu i oprogramowania, niż jakakolwiek inna dystrybucja Linuksa. Lista aplikacji certyfikowanych i objętych wsparciem w środowisku SUSE Linux Enterprise obejmuje ponad 8500 pozycji – więcej, niż dla którejkolwiek innej korporacyjnej dystrybucji systemu Linux.

SUSE ma swoje przedstawicielstwo w Polsce od 2004 r. Zajmuje się organizacją sieci sprzedaży, obsługą posprzedażną, wsparcia technicznego oraz zapewnieniem dostępności szkoleń. Dzięki zatrudnianym w Polsce konsultantom pomoc techniczna do oprogramowania świadczona jest po polsku.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.suse.com/local/poland/.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia SUSE

Harmonogram szkoleń SUSE