Szkolenia Huawei dostępne w Compendium CE

wtorek, 10 październik 2017

Szkolenia Huawei w Polsce

Miło jest nam poinformować, że Compendium CE oficjalnie zostało Autoryzowanym Partnerem Szkoleniowym firmy Huawei. W naszej ofercie znajdziecie szkolenia Huawei powiązane z ofertą produktową i technologiczną dwóch działów biznesowych Huawei:

Huawei w Polsce jest powszechnie znany jako producent elektroniki codziennego użytku, takiej jak smartfony, projektory itp. Poza tym jest także wiodącym dostawcą różnego rodzaju rozwiązań w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), m.in. rozwiązań dla sieci telekomunikacyjnych i korporacyjnych, a także urządzeń oraz technologii typu Cloud. Produkty i usługi ICT firmy Huawei są stosowane w ponad 170 krajach, tym samym firma obsługuje jedną trzecią populacji na świecie. Huawei zatrudnia na całym świecie ponad 180 tysięcy pracowników.

Aktualna oferta szkoleniowa Compendium CE Huawei obejmuje autoryzowane szkolenia obejmujące dziedziny wiedzy takie jak: korporacyjne i operatorskie sieci IP, SDN, technologie transportowe (SDH, MPLS, WDM, OTN), LTE oraz serię szkoleń w formie e-learningu “Everyone Learns IT”. Wszystkie oferowane przez nas szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się do uznanych na całym świecie certyfikacji Huawei:

  • HCNA (Associate Network Associate Huawei)
  • HCNP (Huawei Certified Network Professional)
  • HCIE (Huawei Certified Internetwork Expert).

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.