Szkolenia Huawei dostępne w Compendium CE

wtorek, 10 październik 2017

Szkolenia Huawei w Polsce

Miło jest nam poinformować, że Compendium CE oficjalnie zostało Autoryzowanym Partnerem Szkoleniowym firmy Huawei. W naszej ofercie znajdziecie szkolenia Huawei powiązane z ofertą produktową i technologiczną dwóch działów biznesowych Huawei:

Huawei w Polsce jest powszechnie znany jako producent elektroniki codziennego użytku, takiej jak smartfony, projektory itp. Poza tym jest także wiodącym dostawcą różnego rodzaju rozwiązań w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), m.in. rozwiązań dla sieci telekomunikacyjnych i korporacyjnych, a także urządzeń oraz technologii typu Cloud. Produkty i usługi ICT firmy Huawei są stosowane w ponad 170 krajach, tym samym firma obsługuje jedną trzecią populacji na świecie. Huawei zatrudnia na całym świecie ponad 180 tysięcy pracowników.

Aktualna oferta szkoleniowa Compendium CE Huawei obejmuje autoryzowane szkolenia obejmujące dziedziny wiedzy takie jak: korporacyjne i operatorskie sieci IP, SDN, technologie transportowe (SDH, MPLS, WDM, OTN), LTE oraz serię szkoleń w formie e-learningu “Everyone Learns IT”. Wszystkie oferowane przez nas szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się do uznanych na całym świecie certyfikacji Huawei:

  • HCNA (Associate Network Associate Huawei)
  • HCNP (Huawei Certified Network Professional)
  • HCIE (Huawei Certified Internetwork Expert).
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.