Misja Azure w Compendium CE!

wtorek, 23 styczeń 2018

Wszystkich zainteresowanych chmurą od firmy Microsoft zachęcamy do udziału w autoryzowanych szkoleniach Microsoft Azure w super cenie. Teraz każdy termin poniższych szkoleń, których data realizacji przypada do 30 czerwca 2018 można nabyć w super atrakcyjnej cenie. Mało tego! Do każdego takiego terminu dorzucimy też egzamin o wartości ponad 500PLN gratis! Zapisz się już dzisiaj, ponieważ liczba miejsc na promocyjnych terminach jest ograniczona!

Szkolenia azure microsoft

W cenie kursu zawarte są:

  • Autoryzowany kurs prowadzony przez autoryzowanego trenera na autoryzowanych materiałach w wersji elektornicznej
  • Dodatkowym atutem jest otrzymanie egzaminu w opcji replay (bezplatna powtórka w przypadku nieudanej pierwszej próby).
Ważne:
wspomniane vouchery egzaminacyjne ważne są do 30 czerwca 2018 (pierwsze jak i drugie podejście do egzaminu musi odbyc się przed tą data).

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl
lub skorzystaj z czatu online w prawym dolnym rogu ekranu.

Regulamin promocji:

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy w dniach 23.01.2018 - 22.06.2018 roku zakupią jedno ze szkoleń Microsoft Azure wymienianych w promocji z terminem realizacji maksymalnie do 30 czerwca 2018 roku.
  3. Każde szkolenie spełniające wymogi z punktu 2. można zakupić w promocyjnej cenie 2599zł netto.
  4. Voucher egzaminacyjny, który jest dodawany do kursu ważny jest do dnia 30 czerwca 2018 roku. Organizator promocji nie będzie zwracał kosztów niewykorzystanych voucherów egzaminacyjnych, które stracą ważność.
  5. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  6. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia lub odwołania terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na dany termin.
  7. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
  8. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.