Compendium CE autoryzowanym dostawcą usług szkoleniowych Apple

środa, 21 luty 2018

autoryzowane szkolenia apple

Miło jest nam poinformować, że Compendium CE uzyskało status autoryzowanego dostawcy usług szkoleniowych firmy Apple (AATP Apple Authorized Training Provider). W naszej ofercie znaleźć można zarówno szkolenia techniczne jak również szkolenia dedykowane dla branży kreatywnej w oparciu o autoryzowane programy i materiały edukacyjne firmy Apple. Oferta szkoleń technicznych obejmuj swoim zakresem zagadnienia związane z rozwojem aplikacji App Development, zarządzaniem platformami macOS X i wdrażaniem produktów pracujących pod kontrolą systemu iOS. Szkolenia z grupy kreatywnej dotyczą doskonalenia umiejętności związanych z tworzeniem materiałów audio i wideo przy użyciu narzędzi takich jak Final Cut Pro i Logic Pro.

Szkolenia Apple>>

 

W związku z nową autoryzacją postanowiliśmy uruchomić bezpłatne warsztaty "Integracja systemów Apple macOS i Microsoft" w Warszawie (14 marca 2018) oraz Krakowie (12 marca 2018). Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, gdyż liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona do 15 osób.

Szkolenia Apple i Microsoft

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.