Compendium CE autoryzowanym centrum szkoleniowym Aruba

wtorek, 08 maj 2018

Bardzo miło jest nam poinformować, że Compendium Centrum Edukacyjne uzyskało status Aruba Authorized Training Center (Aruba ATC), dzięki czemu możemy dostarczać autoryzowane szkolenia Aruba w Polsce oraz całym regionie EMEA (Europe, the Middle East and Africa).

Aruba i Hewlett Packard Enterprise company jest wiodącym dostawcą nowej generacji rozwiązań dostępu do Internetu dla mobilnych sieci korporacyjnych. Firma projektuje i dostarcza sieci dostosowane do mobilności ich użytkowników Mobility-Defined Networks, którzy oczekują dostępności do każdego aspektu swojej pracy na swoich urządzaniach mobilnych. Co w rezultacie prowadzi do zwiększenia produktywność i obniżenia kosztów operacyjnych.

Szkolenia Aruba w Polsce

Oferta szkoleń Aruba w Compendium CE obejmuje kursy autoryzowane dotyczące produktów i rozwiązań takich jak:

  • sieci przełączane
  • sieci WLAN
  • system zarządzania siecią
  • system NAC

Wszystkie oferowane szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się do rozpoznawalnych na całym świecie certyfikacji, takich jak:

Szkolenia Aruba w naszej ofercie zostały podzielone na trzy podgrupy:

Aruba Mobility:

Aruba Switching:

Aruba ClearPass:

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.arubanetworks.com. Jeżeli jesteś zainteresowany/a szkoleniami Aruba skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.