Compendium CE autoryzowanym centrum szkoleniowym Aruba

wtorek, 08 maj 2018

Bardzo miło jest nam poinformować, że Compendium Centrum Edukacyjne uzyskało status Aruba Authorized Training Center (Aruba ATC), dzięki czemu możemy dostarczać autoryzowane szkolenia Aruba w Polsce oraz całym regionie EMEA (Europe, the Middle East and Africa).

Aruba i Hewlett Packard Enterprise company jest wiodącym dostawcą nowej generacji rozwiązań dostępu do Internetu dla mobilnych sieci korporacyjnych. Firma projektuje i dostarcza sieci dostosowane do mobilności ich użytkowników Mobility-Defined Networks, którzy oczekują dostępności do każdego aspektu swojej pracy na swoich urządzaniach mobilnych. Co w rezultacie prowadzi do zwiększenia produktywność i obniżenia kosztów operacyjnych.

Szkolenia Aruba w Polsce

Oferta szkoleń Aruba w Compendium CE obejmuje kursy autoryzowane dotyczące produktów i rozwiązań takich jak:

  • sieci przełączane
  • sieci WLAN
  • system zarządzania siecią
  • system NAC

Wszystkie oferowane szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się do rozpoznawalnych na całym świecie certyfikacji, takich jak:

Szkolenia Aruba w naszej ofercie zostały podzielone na trzy podgrupy:

Aruba Mobility:

Aruba Switching:

Aruba ClearPass:

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.arubanetworks.com. Jeżeli jesteś zainteresowany/a szkoleniami Aruba skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.