Szkolenia HPE

Szkolenia HPE

Compendium Centrum Edukacyjne jako jedyne w Polsce posiada status Authorized HPE Training Reseller. Organizuje wszystkie autoryzowane kursy, które znajdują się w ofercie HPE Edukacja. Rozwiązania szkoleniowe HPE są tworzone zgodnie z potrzebami Klientów. Odpowiedni zestaw metod i narzędzi, zapewnia najskuteczniejsze przekazywanie wiedzy w danych warunkach, a tym samym poprawę wydajności pracowników. Rozwiązania szkoleniowe HPE to wybór szkoleń dla pracowników, menedżerów i personelu technicznego w takich dziedzinach, jak technologie HPE, aplikacje IT, procesy oraz zgodność. Szkolenia HPE mogą pomóc zwiększyć świadomość użytkowników oraz ułatwić wdrożenie i adaptację nowych technologii bez spadku wydajności, zwiększając przy tym zwrot z inwestycji w projekty IT. 

Dostępne szkolenia HPE

Veeam

Vmware vSphere

VMware vRealize

VMware Horizon

StoreFabric

3PAR StoreServ

StoreOne

HPE Nimble Storage

MSA

HPE XP

HPE ProLiant/BladeSystem

HPE Server Management

HPE Primera

IT Governance

HPE SimpliVity

HPE Synergy

Data Center Management

HPE InfoSight

HPE Superdome Flex

HPE OneView

HPE Comware

HPE Cloud

HPE Ezmeral

HPE Alletra

HPE IMC

HPE Terraform

Informacje o HPE

O firmie HPE:

Hewlett Packard Enterprise/ Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1991 r. Według rankingów rynku teleinformatycznego (Teleinfo 500, Computerworld Top 200) HPE Polska jest największą firmą informatyczną w Polsce i utrzymuje tę pozycję od 1997 r. HPE ma w ofercie pełną gamę produktów, rozwiązania i usług informatycznych, począwszy od komputerów osobistych poprzez komputery przenośne, peryferia, urządzenia pamięci masowej, platformy serwerowe, po szeroko rozumiane usługi i kompleksowe rozwiązania informatyczne.

HPE posiada znaczne doświadczenie w kompleksowej obsłudze informatycznej instytucji publicznych i firm prywatnych. HPE jest jednym z największych na świecie dostawców produktów, rozwiązań i usług z zakresu nowych technologii dla użytkowników indywidualnych i korporacyjnych. Oferta HPE obejmuje infrastrukturę IT, urządzenia komputerowe i dostepowe, kompleksowe usługi informatyczne oraz rozwiązania druku i przetwarzania obrazu.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia HPE

Harmonogram szkoleń HPE