Teraz do szkoleń Microsoft Azure voucher szkoleniowy na SUSE SLE201

poniedziałek, 28 maj 2018

Microsoft w zeszłym roku ogłosił, że 40% maszyn wirtualnych stawianych w chmurze Azure to Linuxy. Klienci Azure już teraz mogą wybierać pomiędzy różnymi dystrybucjami Linuxa, w tym SUSE Linux. Dzięki współpracy giganta z Redmond wraz z firmą SUSE firmy mogą wykorzystywać obrazy SUSE Linux Enterprise Server w chmurze Azure wraz ze wsparciem ze strony pomocy technicznej.

Szkolenia Azure SUSE Linux Enterprise Server

Wychodząc naprzeciwko zmieniającemu się krajobrazowi branży IT oraz oczekiwaniom naszych klientów w tym zakresie również i my postanowiliśmy dołożyć cegiełkę do tej obiecującej współpracy, dlatego też ogłaszamy co następuje:

Tylko do 31 sierpnia 2018 do każdego szkolenia MS-20533 Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions zakupionego u nas w cenie katalogowej, każdy z kursantów otrzyma bezpłatnie voucher szkoleniowy na autoryzowane szkolenie SLE201 SUSE Linux Enterprise Server 12 Administration o wartości 3200 PLN netto! Voucher jest ważny aż do końca 2018 roku.


Warto wspomnieć też o tym, że obecnie firma SUSE oferuje bezpłatnie na okres 1 roku serwer SUSE Enterprise Linux pod bazy Microsoft SQL Server (który m.in. można uruchomić właśnie na Azure).

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl

Regulamin promocji:

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią szkolenie Microsoft MS-20533 Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions w dniach 1 czerwca – 31 sierpnia 2018 roku zakupią szkolenia oraz będą w nim uczestniczyć do dnia 31 sierpnia 2018 (maksymalny termin realizacji szkolenia).
  3. Do każdego szkolenia Microsoft MS-20533 Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions zakupionego w cenie katalogowej uczestnik otrzyma bezpłatny voucher szkoleniowy na kurs SLE201 SUSE Linux Enterprise Server 12 Administration z terminem realizacji do 31 grudnia 2018 roku.
  4. Promocyjny voucher szkoleniowy, który otrzymują użytkownicy promocji, obowiązuje na szkolenia SUSE z materiałami papierowymi.
  5. Z promocyjnego vouchera może skorzystać inna osoba. Warunkiem jest poinformowanie o tym fakcie pracowników działu handlowego Compendium CE przez osobę, która otrzymała promocyjny voucher.
  6. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji. Do każdego z nich przysługuje promocyjny voucher szkoleniowy.
  7. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  8. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  9. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
  10. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.