Teraz do szkoleń Microsoft Azure voucher szkoleniowy na SUSE SLE201

poniedziałek, 28 maj 2018

Microsoft w zeszłym roku ogłosił, że 40% maszyn wirtualnych stawianych w chmurze Azure to Linuxy. Klienci Azure już teraz mogą wybierać pomiędzy różnymi dystrybucjami Linuxa, w tym SUSE Linux. Dzięki współpracy giganta z Redmond wraz z firmą SUSE firmy mogą wykorzystywać obrazy SUSE Linux Enterprise Server w chmurze Azure wraz ze wsparciem ze strony pomocy technicznej.

Szkolenia Azure SUSE Linux Enterprise Server

Wychodząc naprzeciwko zmieniającemu się krajobrazowi branży IT oraz oczekiwaniom naszych klientów w tym zakresie również i my postanowiliśmy dołożyć cegiełkę do tej obiecującej współpracy, dlatego też ogłaszamy co następuje:

Tylko do 31 sierpnia 2018 do każdego szkolenia MS-20533 Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions zakupionego u nas w cenie katalogowej, każdy z kursantów otrzyma bezpłatnie voucher szkoleniowy na autoryzowane szkolenie SLE201 SUSE Linux Enterprise Server 12 Administration o wartości 3200 PLN netto! Voucher jest ważny aż do końca 2018 roku.


Warto wspomnieć też o tym, że obecnie firma SUSE oferuje bezpłatnie na okres 1 roku serwer SUSE Enterprise Linux pod bazy Microsoft SQL Server (który m.in. można uruchomić właśnie na Azure).

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl

Regulamin promocji:

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią szkolenie Microsoft MS-20533 Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions w dniach 1 czerwca – 31 sierpnia 2018 roku zakupią szkolenia oraz będą w nim uczestniczyć do dnia 31 sierpnia 2018 (maksymalny termin realizacji szkolenia).
  3. Do każdego szkolenia Microsoft MS-20533 Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions zakupionego w cenie katalogowej uczestnik otrzyma bezpłatny voucher szkoleniowy na kurs SLE201 SUSE Linux Enterprise Server 12 Administration z terminem realizacji do 31 grudnia 2018 roku.
  4. Promocyjny voucher szkoleniowy, który otrzymują użytkownicy promocji, obowiązuje na szkolenia SUSE z materiałami papierowymi.
  5. Z promocyjnego vouchera może skorzystać inna osoba. Warunkiem jest poinformowanie o tym fakcie pracowników działu handlowego Compendium CE przez osobę, która otrzymała promocyjny voucher.
  6. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji. Do każdego z nich przysługuje promocyjny voucher szkoleniowy.
  7. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  8. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  9. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
  10. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.