Mistrzowska promocja - do każdego zamówienia oficjalna piłka Mistrzostw Świata w Rosji Adidas Telstar gratis!

środa, 13 czerwiec 2018

UPDATE: z powodu wyczerpania zapasu piłek promocja została zakończona - dziękujemy za udział w naszej zabawie :)

Mistrzowska promocja do szkoleń piłka gratis

 

W Rosji ruszają Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, a w Compendium CE rusza Mistrzowska Promocja! W dniach 14 czerwca - 15 lipca 2018r. zakup dowolne szkolenie IT z oferty Compendium CE o minimalnej wartości 3500 PLN netto (z terminem realizacji do końca roku 2018) w cenie katalogowej i odbierz oryginalną piłkę Mistrzostw Świata w Rosji - Adidas Telstar 18 OMB o wartości 679zł!

Futbolówka Adidas Telstar 18 posiada wbudowany układ NFC, który został użyty po raz pierwszy w oficjalnej piłce meczowej. Czyni to ją najbardziej innowacyjną piłką na świecie. Chip pozwala użytkownikom na interakcję z piłką za pomocą smartfona. Każda futbolówka generuje unikalny identyfikator umożliwiający dostęp do ekskluzywnych treści i spersonalizowanych wyzwań.

 

Przyłącz się do piłkarskiej gorączki, zamów szkolenie i odbierz swoją oficjalną piłkę!

Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów piłek!

piłki gratis do szkoleń IT

 

Oficjalna piłka Mistrzostw Świata gratis

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl

Regulamin promocji:

 1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
 2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy w dniach 14 czerwca – 15 lipca 2018 roku zakupią dowolne szkolenie informatyczne z oferty Compendium CE o minimalnej wartości 3500 PLN netto (z wyłączeniem szkoleń Oracle oraz HP). Termin realizacji szkolenia może przypadać do końca 2018 roku.
 3. Do każdego szkolenia spełniającego warunki wymienione w pkt. 2 Klient otrzyma piłkę Adidas Telstar 18 OMB CE8083 rozmiar 5.
 4. Organizator promocji zastrzega sobie prawo to skrócenia czasu obowiązywania promocji w momencie wyczerpania stanu magazynowego piłek.
 5. Warunkiem wysłania nagrody jest zaksiegowanie opłaty za szkolenie na koncie bankowym Organizatora promocji. Organizator promocji wskazuje maksymalny czas 14 dni roboczych na realizację dostawy, od momentu zaksięgowania wpłaty za promocyjne szkolenie na koncie organizatora.
 6. Jeżeli Klient wycofa się ze szkolenia i wniesie o zwrot kosztów już po wysyłce przez Organizatora piłki, zwrot zostanie pomniejszony o wartość piłki, tj. o 679zł.
 7. Promocji podlegają terminy szkoleń do końca roku z wyjątkiem szkoleń producentów: Oracle oraz HP
 8. Za szkolenia Microsoft biorące udział w promocji dopuszczalna jest płatność dokonana karnetami Microsoft Software Assurance
 9. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
 10. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
 11. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.