Reedycja: "Wprowadzenie do Azure" aż 60% taniej!

środa, 07 listopad 2018

Poznaj chmurę Microsoft!

Z powodu ogromnego zainteresoowania tą promocją postanowiliśmy powtórzyć szkolenie z podstaw Microsoft Azure raz jeszcze.

Czy myślałeś kiedyś nad tym, czym jest chmura Azure? Zasnanawiasz się jakie użyteczne funkcjonalności ma Azure, które ułatwią codzienną pracę administatorom w twojej firmie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o technologiach udostępnionych w platformie Microsoft Azure, zarówno tych dla administratorów, jak i programistów, a także pracowników odpowiedzialnych za bazy danych?

Właśnie nadarza się świetna okazja, abyś znalazł odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania.

Szkolenie wprowadzenie do Microsoft Azure

Wraz z firmą Microsoft w ramach współpracy przy projekcie #MisjaAzure, chcemy przybliżyć to rozwiązanie osobm, które wcześniej nie miały z tą technologią nic wspólnego. Dlatego też ustaliliśmy rabat w wysokości aż 60% od ceny katalogowej na autoryzowane szkolenie MS-10979 Microsoft Azure Fundamentals, które wprowadzi Cię w arkana chmury Microsoft. Za szkolenie nie zapłacisz 2500PLN, a jedyne 990zł!

 

Nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj - liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona!

Pamiętaj, że w szkoleniu możesz brać udział zdalnie z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie, dzięki naszej technologii Distance Learning >>

 

Warszawa, 20-21 grudnia

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.