Jedyne w Polsce szkolenie Aruba Location Services (IALS) już w listopadzie w Warszawie!

poniedziałek, 24 wrzesień 2018

Serdecznie zapraszamy na 3-dniowe szkolenie Implementing Aruba Location Services (IALS) dostarczające wiedzę i umiejętności z zakresu aplikacji Meridian, Aruba beacons oraz platformy Analytics and Location Engine (ALE)

Szkolenia Aruba Polska

Uczestnicy otrzymają dogłębny przegląd techniczny wszystkich elementów składowych systemu, a także będą mieć możliwość przećwiczenia konfiguracji i praktycznych scenariuszy w laboratorium szkoleniowym. W szczególności zostaną omówione tematy takie jak:

  • Meridian Appmaker i środowisko SDK
  • mapy i tworzenie treści aplikacji
  • zasady rozmieszczania beaconów i rozwiązywania potencjalnych problemów
  • platforma ALE i jej możliwość integracji z produktami firm trzecich
  • integracja z Aruba ClearPass

Szkolenie również przygotowuje uczestników do opcjonalnego egzaminu certyfikacyjnego Aruba Certified Engagement and Analytics Professional (ACEAP) dostępnego w centrach testowy Pearson VUE.

Aruba Beacons in action:

 

Termin szkolenia: 27-29 listopada 2018 Warszawa
Język szkolenia: angielski
Zapisz się >>

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.