Compendium CE partnerem szkoleniowym SCADEMY (Secure Coding Academy).

wtorek, 03 wrzesień 2019

 

Jest nam bardzo miło ogłosić rozpoczęcie naszej oficjalnej współpracy z SCADEMY (Secure Coding Academy) jako ich autoryzowany partner szkoleniowy.

SCADEMY (Secure Coding Academy Ltd) jest uznanym autorem specjalizowanych programów szkoleniowych i dostawcą usług szkoleniowych, który z powodzeniem realizuje swoją wizję bezpiecznego świata IT, w którym wszyscy inżynierowie oprogramowania będą w swoich działaniach zmotywowani priorytetem tworzenia bezpiecznego kodu.

Oferta autoryzowanych szkoleń SACADEMY jest w całości dedykowana dla programistów, a w pewnych obszarach również dla testerów i managerów odpowiedzialnych za powstawanie i testowanie kodu pod kątem bezpieczeństwa. W zależności od roli zawodowej i specjalizacji kursy SCADEMY:

  • uczą inżynierów oprogramowania zasad projektowania i tworzenia bezpiecznych aplikacji,
  • uczą programistów jak pisać bezpieczny kod,
  • uczą testerów jak wyszukiwać podatności w testowanym kodzie.

Kursy SCADEMY są również dostosowane do określonych języków programowania i frameworków (C/C ++, C#, .NET, Java, PHP, itd) i stosowanych platform systemowych (Windows, Linux, Mobile, Web).

"Bardzo się cieszymy z możliwości współpracy z SCADEMY, liderem w obszarze szkoleń dedykowanych dla programistów i testerów, a dotyczących sztuki pisania bezpiecznego kodu. Wiele dostępnych obecnie na rynku polskim szkoleń poświęconych tematyce bezpieczeństwa aplikacji skupia się tylko i wyłącznie na prezentowaniu najczęściej występujących błędów i przykładach ich wykorzystania, czyli są to szkolenie mimo wszystko dedykowane głównie pentesterom. Dzięki współpracy z SCADEMY wprowadzamy szkolenia, które uczą w jaki sposób, w danym języku programowania pisać kod pozbawiony typowych błędów bezpieczeństwa" - mówi Bartosz Niepsuj, Wiceprezes Compendium CE.

"Cieszymy się, że mamy Compendium CE jako naszego lokalnego partnera w Polsce. Jest to dla nas ważny krok w budowaniu międzynarodowej sieci partnerów szkoleniowych SCADEMY. Uważamy, że dzięki wykorzystaniu w ramach naszych programów szkoleniowych mieszanej formy uczenia się tj. praktycznych szkoleń stacjonarnych w połączeniu z rozwiązaniami do nauki online, że uczestnicy naszych szkoleń nie tylko nauczą się, ale również zastosują praktyki bezpiecznego kodowania w swojej codziennej pracy" - powiedział Zoltan Hornak, założyciel SCADEMY.

 

Przykładowe recenzje szkoleń SACADEMY i ich rekomendacje https://www.scademy.com/reviews/.

 

Pełna lista dostępnych szkoleń SCADEMY w ofercie Compendium CE: https://www.compendium.pl/szkolenia/scademy/.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.