Drugie szkolenie Microsoft gratis!

czwartek, 30 styczeń 2020

Startuje Wasza ulubiona promocja 2in1: zapisz się na dowolny termin gwarantowany Microsoft wkazany w tej promocji (z terminem realizacji do 30 października 2020r.) i wybierz drugie dowolne szkolenie Microsoft zupełnie za darmo! Drugie, gratisowe szkolenie Microsoft możesz zrealizować aż do końca 2021 roku! Pamiętaj, że liczba miejsc na Terminach Gwarantowanych Microsoft jest ograniczona – zarezerwuj miejsce jak najszybciej!

Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji na szkolenie w polu "Uwagi" wpisz hasło "Microsoft 2in1".

 

szkolenia microsoft gratis

 

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl

Regulamin promocji:

 1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
 2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią szkolenie Microsoft wskazane w tej promocji ze statusem Termin Gwarantowany w cenie katalogowej (tj. bez rabatów) w dniach 10 lutego - 31 marca 2020 roku, którego realizacja przypada nie później niż 30 października 2020 roku.
 3. Do każdego szkolenia Microsoft spełniającego warunki wymienione w pkt. 2 uczestnik otrzyma bezpłatny voucher szkoleniowy na kurs Microsoft z terminem realizacji do 31 grudnia 2021 roku, który może wykorzystać na dowolne szkolenie Microsoft z oferty Compendium CE o tej samej lub mniejszej wartości.
 4. Promocyjny voucher szkoleniowy, który otrzymują użytkownicy promocji, obowiązuje na szkolenia Microsoft z materiałami digital.
 5. Jeżeli użytkownik jako drugie, bezpłatne szkolenie wybierze kurs o mniejszej wartości niż kurs zakupiony jako pierwszy, nie przysługuje mu wyrównanie różnicy kwoty.
 6. Z promocyjnego vouchera może skorzystać inna osoba. Warunkiem jest poinformowanie o tym fakcie pracowników działu handlowego Compendium CE przez osobę, która otrzymała promocyjny voucher.
 7. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji. Do każdego z nich przysługuje promocyjny voucher szkoleniowy.
 8. Przy wyborze przez użytkownika promocji bezpłatnego szkolenia na podstawie otrzymanego vouchera, którego wartość jest wyższa niż szkolenie zakupione jako pierwsze, istnieje możliwość dopłaty różnicy w cenie (obowiązują ceny katalogowe).
 9. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
 10. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
 11. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
 12. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.