Compendium CE partnerem szkoleniowym Google Cloud

poniedziałek, 29 czerwiec 2020

Compendium CE zostało autoryzowanym partnerem szkoleniowym Google Cloud - Google Cloud Authorized Training Partner, powiększając tym samym ofertę szkoleniową w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

szkolenia google cloud w compedium

Compendium CE to firma szkoleniowa, oferująca zawsze aktualne i wysokiej jakości szkolenia dotyczące zaawansowanych technologii teleinformatycznych w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki zróżnicowanemu portfolio szkoleń z zakresu IT, bezpieczeństwa, sieci, telekomunikacji, chmury i zarządzania projektami Compendium CE działa w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb kompetencyjnych firm z regionu CEE i ich pracowników w zakresie technologii i produktów teleinformatycznych. Mając na celu zwiększenie konkurencyjności cyfrowej firm poprzez wyposażenie ich pracowników w najnowsze umiejętności w zakresie ICT, Compendium CE z powodzeniem współpracuje z kilkudziesięcioma wiodącymi międzynarodowymi dostawcami szkoleń.

 

Google Cloud dostarcza organizacjom na całym świecie wiodącą infrastrukturę, rozwiązania i platformy chmurowe. Wykorzystując najnowsze technologie Google, rozwiązania oferowane przez Google Cloud pomagają biznesom w każdej skali działać wydajniej, dopasowywać się do zmieniających potrzeb i budować silne fundamenty rozwoju. Przedsiębiorstwa z ponad 150 krajów zaufały już Google Cloud w procesie modernizacji ich rozwiązań IT tak, by spełniały wymogi cyfrowego świata. Jako część rozwiązań dla inżynierów oprogramowania, Google Cloud zapewnia także szkolenia i programy certyfikacyjne dla wszystkich, którzy chcą zdobywać wiedzę o technologiach Google Cloud i ją poszerzać.

 

Szkolenia Google Cloud pozwalają rozwijać pożądane dziś na rynku pracy umiejętności i kompetencje chmurowe, których twórcy i inżynierowie oprogramowania potrzebują, by sprostać wyzwaniom najbliższej przyszłości i rozwijać swoje ścieżki zawodowe. Programy szkoleniowe zakończone są wystawieniem certyfikatów, które są dodatkowym potwierdzeniem posiadania specjalistycznej wiedzy i dowodem na dysponowanie zdolnościami cyfrowego przekształcania firm poprzez projektowanie, wdrażanie, rozwijanie, zarządzanie i administrowanie infrastrukturą, aplikacjami, przetwarzaniem danych czy pracą zespołową w oparciu o rozwiązania Google Cloud. Badania pokazują, że:

  • 87% certyfikowanych użytkowników Google Cloud czuje się pewniej, jeżeli chodzi o swoje umiejętności chmurowe
  • 30% certyfikowanych użytkowników Google Cloud przyjęło na siebie większą odpowiedzialność lub rolę lidera w swoich obowiązkach zawodowych

(Wnioski na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród osób posiadających certyfikat Google Cloud w maju 2019 r. Przez niezależną zewnętrzną organizację badawczą.)

  • Posiadacze certyfikatu Google Certified Professional Cloud Architect uzyskiwali największe wynagrodzenie w 2019 roku

(Na podstawie odpowiedzi z ankiety z raportu Global Knowledge 2019 IT Skills and Salary Report dotyczącego rynku IT w Ameryce Północnej)


„Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Google Cloud, liderem technologii chmurowych oraz programów szkoleniowych i certyfikacyjnych dla wszystkich, którzy chcą efektywnie rozwijać swoją karierę zawodową, zdobyć uznanie w branży i zwiększyć swoją wartość na rozwijającym się rynku ekspertów chmurowych. Professional Cloud Architect, Professional Cloud Developer lub Data Engineer to obecnie jedne z najbardziej pożądanych i poszukiwanych specjalizacji wśród specjalistów IT. Aktualna globalna sytuacja związana z pandemią COVID-19 uświadomiła nam wszystkim, że infrastruktura chmury publicznej, usługi i aplikacje tam działające są niezwykle istotne w utrzymaniu stałości biznesu. Do tego niezbędni są oczywiście, także profesjonaliści i eksperci czuwających nad tymi systemami. Wiele tak powszechnie używanych dziś narzędzi w biurach czy w domach, takich jak wideokonferencje, oprogramowanie do współpracy, nie byłoby dla nas dostępne, gdyby nie chmura i inżynierowie. A patrząc na teraźniejszość i przyszłość nie tylko powinniśmy myśleć o chmurze, a przed wszystkim już w niej działać” - mówi Bartosz Niepsuj, Wiceprezes Compendium CE.


“To dla nas ważny krok w budowaniu międzynarodowej sieci partnerów szkoleniowych Google Cloud i cieszymy się, że mamy w niej też Compendium CE. Jestem przekonany, że nasze wspólne wysiłki na rzecz promowania szkoleń i programów certyfikacyjnych Google Cloud już wkrótce przyniosą rezultaty, a pierwsi uczestnicy szkoleń prowadzonych przez Compendium CE w Polsce i innych krajach regionu CEE potwierdzą zdobytą wiedzę i umiejętności zdając także egzaminy certyfikacyjne Google Cloud” – powiedział Sebastian Trost, Google Cloud Training Business Leader DACH & CEE.

Pełna lista dostępnych szkoleń Google Cloud w ofercie Compendium CE: https://www.compendium.pl/szkolenia/googlecloud/ 

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.