W Compendium Święty przynosi prezenty

piątek, 13 listopad 2020

tablet do szkolen it

Hoł hoł hoł, to już ten czas w roku, kiedy można zacząć pisać listy do Św. Mikołaja. Także w nasze progi zawitał sympatyczny Święty. Powiedział nam, że każdy klient, który zakupi do 4 grudnia szkolenie w wersji zdalnej Distance Learning (lub voucher szkoleniowy) o minimalnej wartości 3000zł netto z terminem realizacji do 31 marca 2021 roku do wyboru, zupełnie bezpłatnie otrzyma:

Nie czekajcie więc, rezerwujcie wybrane szkolenia jak najszybciej, tak aby Święty Mikołaj zdążył z prezentem na 6 grudnia.

Aby wziąć udział w świątecznej promocji, w 3 kroku rejestracji na szkolenie w polu „Uwagi dodatkowe” należy wpisać hasło „Święty przynosi prezenty – (i tutaj opcję którą wybierasz, np. Kraken Razer Black lub Tablet ctab mini).

Wybierz szkolenie z prezentem >>

Regulamin:

  1. Promocja jest przeznaczona dla klientów Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o., którzy w dniach 16 listopada – 4 grudnia 2020 roku zakupią szkolenie lub voucher szkoleniowy o minimalnej wartości 3000zł netto.
  2. W promocji biorą terminy szkoleń, które są dostępne w Harmonogramie Szkoleń na stronie www.compendium.pl w trybie zdalnym Distance Learning i odbędą się w dniach 23 listopada 2020 – 31 marca 2021.
  3. Każda osoba, która spełni powyższe warunki otrzyma do wyboru tablet ctab mini lub słuchawki Kraken Razer Black. Warunkiem otrzymania tabletu lub słuchawek w dniu szkolenia jest uprzednie opłacenie w całości kwoty za szkolenie.
  4. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  5. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  6. Szkolenia w tej promocji nie łączą się z promocjami ani upustami ( w tym także z upustem „Last Minute”).
  7. Z promocji wykluczone są szkolenia HPE, Oracle oraz szkolenia biznesowe wymienione w zakładce „Szkolenia biznesowe” na stronie głównej www.compendium.pl.
  8. Promocja nie obejmuje osób realizujących szkolenie w oparciu o pozyskane dofinansowanie (EU, BUR, KFS).
  9. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.