Microsoft Forward Pay – zapłać za szkolenie teraz, a skorzystaj w przyszłym roku. Drugi kurs dajemy gratis!

wtorek, 24 listopad 2020

microsoft forward pay

Rok 2020 się powoli kończy, a Tobie został budżet szkoleniowy? Chciałbyś go efektywnie wykorzystać, ale nadmiar obowiązków nie pozwala Ci uczestniczyć w kursie w tym roku?

 

Nic straconego! Wystarczy, że skorzystasz z naszej opcji Forward Pay – możesz opłacić wybrane szkolenie Microsoft jeszcze w tym roku, a termin jego realizacji ustalić aż do 31 marca 2020 roku.

 

Mało tego! Jeżeli skorzystasz z naszej opcji Forward Pay w grudniu otrzymasz gratis drugi dowolny kurs Microsoft z naszej oferty (o tej samej lub niższej wartości). Nie czekaj i wybierz swoje szkolenia już dzisiaj, ponieważ liczba miejsc na poszczególnych terminach jest ograniczona.

Aby wziąć udział w promocji podczas rejestracji na wybrane szkolenie, w kroku nr. 3, w polu „Uwagi dodatkowe” należy wpisać hasło „Microsoft Forward Pay” oraz od razu wskazać drugie, bezpłatne szkolenie, z którego chcesz skorzystać.

Wybierz swoje szkolenie >>


PAMIĘTAJ!
W naszych szkoleniach możesz brać udział w formie zdalnej Distance Learning bez wychodzenia z domu.


Regulamin promocji:

 1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
 2. Promocja trwa w dniach od 30 listopada do 30. Grudnia 2020 roku.
 3. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią dowolne szkolenie Microsoft z oferty Compendium CE w dniach trwania promocji z terminem realizacji do 31 marca 2021 roku oraz dokonają za nie zapłaty w okresie trwania promocji, tj. do dnia 30 grudnia 2020r.
 4. Każda osoba, która spełni warunki wymienione w pkt. 2 otrzyma bezpłatnie voucher szkoleniowy na drugi dowolny kurs Microsoft z oferty Compendium CE o tej samej lub niższej wartości. Termin realizacji drugiego kursu musi przypadać maksymalnie na 31 maja 2021 roku.
 5. Chcąc skorzystać z promocji, uczestnik dokonując rejestracji musi w 3. kroku formularza rejestracyjnego w polu „Uwagi dodatkowe” wpisać hasło „Microsoft forward pay” oraz wskazać nazwę drugiego bezpłatnego kursu, z którego chce skorzystać.
 6. Po otrzymaniu wpłaty zostanie wystawiona faktura zaliczkowa.
 7. Istnieje możliwość otrzymania faktury zaliczkowej z odroczonym do 30 dni terminem płatności. W przypadku nie otrzymania wpłaty w ciągu 30 dni od jej wystawienia, zostanie wystawiona faktura korygująca.
 8. W przypadku wycofania się z realizacji szkolenia przez zamawiającego, organizator promocji ma prawo obciążyć zamawiającego kwotą stanowiącą 30% wartości całości zamówienia.
 9. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
 10. Organizator promocji ma prawo do przesunięcia terminu szkolenia, jeżeli na dany termin nie zbierze się minimalna wymagana liczba osób do startu szkolenia.
 11. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
 12. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.