Microsoft 2in1 - dwa szkolenia w cenie jednego, tylko do końca marca!

wtorek, 12 styczeń 2021

szkolenia microsoft 2 w cenie 1

Ogłaszamy mega promocję: zapisz się na dowolny termin gwarantowany Microsoft z terminem realizacji do 31 marca 2021r. i wybierz drugie dowolne szkolenie Microsoft zupełnie za darmo! Termin realizacji drugiego szkolenia musi przypadać do końca grudnia 2021 roku. Pamiętaj, że liczba miejsc na Terminach Gwarantowanych Microsoft jest ograniczona – zarezerwuj swój kurs już dzisiaj!

Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji na szkolenie w polu "Uwagi" wpisz hasło "Microsoft 2in1" oraz wskaż drugi kurs i termin, który Cię interesuje.

Zarejestruj się >>

 

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl

Regulamin promocji:

 1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
 2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią dowolne szkolenie Microsoft w dniach 13 stycznia - 26 marca 2021 roku, które posiada status "Termin gwarantowany", a realizacja jego terminu przypada nie później niż 31 marca 2021 roku.
 3. Do każdego szkolenia Microsoft zakupionego w cenie katalogowej ze statustem "Termin Gwarantowany" uczestnik otrzyma bezpłatny voucher szkoleniowy na kurs Microsoft z terminem realizacji do 30 grudnia 2021 roku.
 4. Cena katalogowa drugiego, bezpłatnego szkolenia nie może być większa od ceny katalogowej pierwszego szkolenia.
 5. Promocyjny voucher szkoleniowy, który otrzymują użytkownicy promocji, obowiązuje na szkolenia Microsoft z materiałami digital.
 6. Jeżeli użytkownik jako drugie, bezpłatne szkolenie wybierze kurs o mniejszej wartości niż kurs zakupiony jako pierwszy, nie przysługuje mu wyrównanie różnicy kwoty.
 7. Z promocyjnego vouchera może skorzystać inna osoba. Warunkiem jest poinformowanie o tym fakcie pracowników działu handlowego Compendium CE przez osobę, która otrzymała promocyjny voucher.
 8. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji. Do każdego z nich przysługuje promocyjny voucher szkoleniowy.
 9. Przy wyborze przez użytkownika promocji bezpłatnego szkolenia na podstawie otrzymanego vouchera, którego wartość jest wyższa niż szkolenie zakupione jako pierwsze, istnieje możliwość dopłaty różnicy w cenie (obowiązują ceny katalogowe).
 10. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
 11. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
 12. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
 13. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.