Compendium CE ponownie wśród laureatów Diamentów Forbesa

piątek, 29 styczeń 2021

Bardzo nam miło poinformować, że Compendium CE w tym roku ponownie znalazło się wśród laureatów Diamentów Forbes. Czasopismo Forbes przyznaje swoje Diamenty co roku tym firmom, które wykażą się najwyższą stopą wzrostu w porównaniu do lat ubiegłych. W tegorocznym rankingu były oceniane sprzedaż i zysk netto w roku 2019. Compendium CE stale powiększa swoje grono klientów i to również dzięki Państwu uzyskaliśmy tę prestiżową nagrodę za co chcemy serdecznie podziękować.

compendium ce z diamentami forbesa

Jak powstają Diamenty Forbsa?

Wywiadownia Bisnode Polska zebrała dane firm, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego za okres 2018–2014. Na tej podstawie powstała lista blisko 7 tysięcy przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające te warunki musiały też wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.


Chcieliśmy podziękować naszym klientom oraz partnerom biznesowym, bez których zdobycie tej nagrody byłoby niemożliwe. Cieszymy się, że obdarzają nas Państwo swoim zaufaniem już od 20 lat i obiecujemy, że wciąż będziemy dokładać wszelkich starań, aby podnosić kwalifikacje branży IT w Polsce utrzymując przy tym jak najwyższe standardy.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.