PROMOCJA

Wyjątkowe szkolenie od Infoblox: DDI Professional

wtorek, 11 maj 2021

Promocja

Sieci komputerowe mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania infrastruktury IT w każdej organizacji. Wraz z rozbudową sieci wzrasta znaczenie usług (DNS, DHCP, IP Address Management) = DDI - zarządzania, przypisywania i rozwiązywania adresów IP. Zarządzanie usługami DDI i ich zabezpieczanie staje się coraz trudniejsze wraz z powiększaniem się sieci i jej złożonością. Firma Infoblox jeden z liderów dostarczających dedykowane rozwiązania służących do zarządzania i zabezpieczania usług DDI, oferuje wyjątkowe szkolenie - DDI Professional.

 

Szkolenie DDI Professional i towarzyszący mu egzamin w odróżnieniu od innych szkoleń oferowanych przez Infoblox jest szkoleniem całkowicie neutralnym produktowo. Koncentruje się wiedzy dotyczącej nowoczesnego środowiska DDI skupiając się na standardach i protokołach bez powiązania z komercyjnymi rozwiązaniami. Przedstawia wiedzę na temat protokołu DNS niezbędną do przygotowania się do projektowania, wdrażania, obsługi i konserwacji środowiska DDI. Uczy szczegółów protokołu DHCP i dostarcza wiedzą na temat dostępnych obecnie narzędzia do analizy i rozwiązywania problemów z tą usługą.

 

Szkolenie wraz z egzaminem jest obecnie dostępne w promocyjnej cenie 149 USD, jest one dostarczane bezpośrednio przez Infoblox w języku angielskim w trybie on-demand. Ale jeżeli jesteś naszym dotychczasowym klientem i jesteś mocno zmotywowany aby zgłębić obszar wiedzy na temat DDI skontaktowania się z naszym działem handlowym za pomocą formularza kontaktowego poniżej, przedstawimy ofertę specjalną

Zapisz się na szolenie

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.