Dołącz do nas na bezpłatnym webinarium: "Co nowego w macOS Big Sur"

czwartek, 17 czerwiec 2021

Serdecznie zapraszamy 23 czerwca od godziny 13:00 na kolejne bezpłatne webinarium organizowane przez Compendium CE. Tym razem zagłębimy się w tematyce rozwiązań firmy Apple. Webinarium "Co nowego w macOS Big Sur" poprowadzi wieloletni certyfikowany specjalista Apple i współtwórca k7 Miłosz Staszewski.

Bezpłatne webinarium MacOs Big Sur

 

Dołącz do nas i dowiedz się więcej na temat nowych, ekscytujących możliwości oferowanych przez macOS Big Sur. Powiemy o zmianach w Safari, Wiadomościach oraz ogólnej infrastrukturze. Zastanowimy się, kto i w jakich kontekstach najszybciej dostrzeże różnice.

 

Miłosz Staszewski to certyfikowany trener techniczny Apple dla ścieżki wsparcia, wdrożeniowej, serwisowej oraz programistycznej. Wieloletni certyfikowany specjalista Apple. Współtwórca k7, jedynego polskiego podmiotu równocześnie należącego do Apple Consultants Network oraz posiadającego tytuł Apple Authorized Training Provider. Współautor Faktury, najpopularniejszego polskiego oprogramowania do fakturowania dla Maca.

Przez wiele lat korzystał z Amigi, następnie zaliczył „linuksową przerwę w życiorysie”, żeby wreszcie „na starość osiąść na Macu”. Po godzinach twórca i zapalony słuchacz podcastów.

 

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.