Webinarium: "Najważniejsze zmiany zaprezentowane na WWDC21"

czwartek, 24 czerwiec 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane technologią Apple 30 czerwca od godziny 13:00 na kolejne bezpłatne webinarium. Tym razem tematyką będą najważniejsze zmiany zaprezentowane na WWDC21. Webinarium poprowadzi wieloletni certyfikowany specjalista Apple i współtwórca k7 Miłosz Staszewski.

Bezpłatne webinarium MacOs Big Sur

 

Worldwide Developer Conference (WWDC) firmy Apple to najstarsza, organizowana co roku konferencja deweloperska na świecie. Jako że Apple to jedna z nielicznych firm na świecie oferujących sprzęt, oprogramowanie oraz usługi – WWDC opisuje nadchodzące zmiany w każdej z tych przestrzeni – tak, aby programiści oraz partnerzy funkcjonujący w ekosystemie Apple mogli odpowiednio się do nich przygotować i wykorzystać wszystkie spośród pojawiających się możliwości. Dołącz do nas i wspólnie porozmawiajmy o tym, co zostało zaprezentowane.

 

Miłosz Staszewski to certyfikowany trener techniczny Apple dla ścieżki wsparcia, wdrożeniowej, serwisowej oraz programistycznej. Wieloletni certyfikowany specjalista Apple. Współtwórca k7, jedynego polskiego podmiotu równocześnie należącego do Apple Consultants Network oraz posiadającego tytuł Apple Authorized Training Provider. Współautor Faktury, najpopularniejszego polskiego oprogramowania do fakturowania dla Maca.

Przez wiele lat korzystał z Amigi, następnie zaliczył „linuksową przerwę w życiorysie”, żeby wreszcie „na starość osiąść na Macu”. Po godzinach twórca i zapalony słuchacz podcastów.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów poprzez formularz:

 
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.