"Wprowadzenie do wdrożeń produktów Apple" - bezpłatny webinar

czwartek, 01 lipiec 2021

7 lipca od godziny 13:00 zapraszamy na nasze trzecie i ostatnie bezpłatne webinarium z tematyki technologii Apple. Webinarium "Wprowadzenie do wdrożeń produktów Apple" poprowadzi wieloletni certyfikowany specjalista Apple i współtwórca k7 Miłosz Staszewski.

Wprowadzenie do wdrożeń produktów Apple-webinar

 

Na spotkaniu porozmawiamy o programach wdrożeniowych Apple. Omówimy najważniejsze zalety, wskażemy podstawę technologiczną i to, na co należy zwracać uwagę. Jeżeli w Twojej organizacji funkcjonuje wiele Maców, iPhone'ów, iPadów, iPodów Touch lub urządzeń Apple TV i chcesz w końcu nad nimi wszystkimi zapanować – dołącz do nas!

 

Miłosz Staszewski to certyfikowany trener techniczny Apple dla ścieżki wsparcia, wdrożeniowej, serwisowej oraz programistycznej. Wieloletni certyfikowany specjalista Apple. Współtwórca k7, jedynego polskiego podmiotu równocześnie należącego do Apple Consultants Network oraz posiadającego tytuł Apple Authorized Training Provider. Współautor Faktury, najpopularniejszego polskiego oprogramowania do fakturowania dla Maca.

Przez wiele lat korzystał z Amigi, następnie zaliczył „linuksową przerwę w życiorysie”, żeby wreszcie „na starość osiąść na Macu”. Po godzinach twórca i zapalony słuchacz podcastów.

 

Sedrecznie zapraszamy do zapisów poprzez poniższy formularz:

 
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.