Compendium Summer Camp

W te wakacje Compendium CE zaprasza na „Compendium CE Summer Camp” – wyjątkowe dwa miesiące warsztatów, szkoleń i webinariów pełnych ciekawej i pożytecznej wiedzy z zakresu Chmury, Bezpieczeństwa i DevOps!

Compendium Summer Camp

Jeśli chciałbyś zdobyć wiedzę na temat chmur publicznych Google Cloud czy Microsoft Azure i dostępnych tam rozwiązań, a może interesują Cię testy bezpieczeństwa, pisanie bezpiecznego kodu, platforma kontenerowa budowana w oparciu o Docker i Kubernetes, zarządzanie ruchem i dostępem do aplikacji za pomocą rozwiązań NGINX, czy też szerzej rozwój jako DevOps / DevSecOps Engineer – bądź z nami na bieżąco i odkrywaj jak wiele wiedzy możesz zdobyć w te wakacje!


W planach dla Was mamy: autoryzowane szkolenia Google Cloud, Microsoft i Component Soft, webinaria SCADEMY i DevOps Artisan. Warsztaty i szkolenia: PowerApps, NGINX, atakowanie webaplikacji i aplikacji moblilnych. A to dopiero początek naszej listy!


A co najważniejsze udział w naszych wydrzeniach często jest darmowy lub w bardzo niskich i atrakcyjnych cenach!


Zapraszamy do udziału w naszym Summer Campie, śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych: Facebook i LinkedIn aby poznać naszą ofertę płatnych i bezpłatnych wydarzeń w to lato!

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.