PROMOCJA

Szkolenie Check Point Certified Troubleshooting Administrator (CCTA) Gratis

wtorek, 21 wrzesień 2021

Promocja

Szkolenie CCTA gratis

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa i rozwiązań firmy Check Point do skorzystania w wyjątkowej promocji!

 

Tylko do końca roku biorąc udział w szkoleniu CCSA & CCSE Boot Camp otrzymasz kod zezwalający na darmowy udział w szkoleniu Check Point Certified Troubleshooting Administrator (CCTA), które odbędzie się 21 grudnia 2021 roku :) Wartość szkolenia CCTA to 4500 zł, które teraz możesz mieć gratis!


CCSA & CCSE Boot Camp to pięciodniowe intensywne szkolenie, na którym zdobędziesz wiedzę i kompetencję potrzebne do skutecznego projektowania, utrzymania i ochrony sieci opartej o rozwiązania Check Point. CCTA to idealne uzupełnienie zdobytych umiejętności o tematykę debugowania i rozwiązywania problemów w środowiskach sieciowych Check Point. 

 

Aby skorzystać z promocji zapisz się na jeden z dwóch dostępnych terminów szkolenia CCSA & CCSE Boot Camp już teraz!

 

Zapisz się >>

 

Regulamin promocji:

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią szkolenie CCSA & CCSE Boot Camp, w jednym z  dwóch terminów ralizacji: 2021-10-25 lub 2021-12-13.
  3. Do każdego zakupionego powyższego szkolenia, w jednym ze wspomnianych terminów, uczestnik otrzyma bezpłatny kod na kurs Check Point Certified Troubleshooting Administrator (CCTA), który odbędzie się 2021-12-21.
  4. Z promocyjnego kodu może skorzystać inna osoba. Warunkiem jest poinformowanie o tym fakcie pracowników działu handlowego Compendium CE przez osobę, która otrzymała promocyjny kod.
  5. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji. Do każdego z nich przysługuje promocyjny kod szkoleniowy.
  6. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  7. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  8. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
  9. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.