PROMOCJA

Boost Your Career and Become Microsoft Certified

poniedziałek, 04 kwiecień 2022

Promocja

Boost Your Career and Become  Microsoft Certified

 

Rozwijaj swoje możliwości kariery w IT, zwiększając wiarygodność posiadanych umiejętności dzięki certyfikacji firmy Microsoft, która będzie najlepszym potwierdzeniem posiadanych umiejętności i zdolności do objęcia stanowiska wymagającego użycia rozwiązań firmy Microsoft.

 

Oto kilka kolejnych powodów dlaczego warto zainwestować w certyfikacje:

  • Pokaż, że jesteś ekspertem: jako informatyk na pewno wiesz, że bycie na bieżąco z nowymi rozwiązaniami i technologiami jest częścią tej pracy, a nawet ma wpływ na sukces zawodowy. Posiadanie odpowiednich umiejętności potwierdzonych certyfikatem nie tylko sprawia, że jest się ekspertem w danej dziedzinie, ale może również zwiększyć pewność siebie, podnieść wynagrodzenie i zwiększyć satysfakcję z pracy. Badania pokazują, że sześćdziesiąt pięć procent osób, które zdało egzaminy i otrzymało certyfikacje, zrealizowało minimum jeden ze swoich celów zawodowych w ciągu trzech miesięcy.
  • Zarabiaj więcej pieniędzy : prawie trzydzieści pięć procent specjalistów technicznych stwierdziło, że uzyskanie certyfikatu doprowadziło do wzrostu ich wynagrodzeń, a dwadzieścia sześć procent otrzymało awanse zawodowe
  • Zyskaj uznanie liderów branży: firmy na całym świecie polegają na rozwiązaniach firmy Microsoft, co więcej, nie tylko polegają na technologii, ale także na profesjonalistach, którzy mają kwalifikacje w zakresie rozwiązań firmy Microsoft. Posiadanie prestiżowego certyfikatu Microsoft potwierdza posiadanie tychże umiejętności, jak również fakt podnoszenia kwalifikacji, bycia być na bieżąco i bycia gotowym do wykonywania zadań dla nowoczesnego biznesu cyfrowego.
  • Czuj się niepokonany: dziewięćdziesiąt jeden procent Project Managerów uważa, że wysiłek włożony przez pracowników w zdobywanie nowych umiejętności silnie przyczynia się do ich sukcesu. Są również bardziej skłonni uwierzyć, że ci pracownicy mogą nauczyć się trudnych umiejętności, co oznacza, że są w stanie podjąć nowe zadania i pomóc w realizacji inicjatyw transformacji cyfrowej w firmie.
  • Wyróżnij się: dzięki uznanym w branży certyfikatom będziesz miał możliwość zaktualizowania swojego profilu LinkedIn i zwiększenia możliwości przyciągnięcia uwagi rekruterów i potencjalnych pracodawców. Certyfikaty IT są potężnym atutem pomagającym wyróżnić się z tłumu takich samych CV.

 

Firma Microsoft oferuję certyfikacje dla wielu stanowisk z branży IT. Dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z technologią wyróżniamy certyfikacje podstawową na poziomie Fundamentals, wśród głównych certyfikatów z tej kategorii możemy wyróżnić:

Oprócz certyfikacji podstawowych firma Microsoft posiada, także certyfikacje dla wielu ról zawodowych takich jak:

 

Compendium CE wspiera certyfikacje!

Szkolenia Microsoft

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.