PROMOCJA

Boost Your Career and Become Microsoft Certified

wtorek, 02 listopad 2021

Promocja

Boost Your Career and Become  Microsoft Certified

 

Rozwijaj swoje możliwości kariery w IT, zwiększając wiarygodność posiadanych umiejętności dzięki certyfikacji firmy Microsoft, która będzie najlepszym potwierdzeniem posiadanych umiejętności i zdolności do objęcia stanowiska wymagającego użycia rozwiązań firmy Microsoft.

 

Oto kilka kolejnych powodów dlaczego warto zainwestować w certyfikacje:

  • Pokaż, że jesteś ekspertem: jako informatyk na pewno wiesz, że bycie na bieżąco z nowymi rozwiązaniami i technologiami jest częścią tej  pracy, a nawet ma wpływ na  sukces zawodowy. Posiadanie odpowiednich umiejętności potwierdzonych certyfikatem nie tylko sprawia, że jest się ekspertem w danej dziedzinie, ale może również zwiększyć pewność siebie, podnieść wynagrodzenie i zwiększyć satysfakcję z pracy.  Badania pokazują, że sześćdziesiąt pięć procent osób, które zdało egzaminy i otrzymało certyfikacje, zrealizowało minimum jeden ze swoich celów zawodowych w ciągu trzech miesięcy.
  • Zarabiaj więcej pieniędzy : prawie trzydzieści pięć procent specjalistów technicznych stwierdziło, że uzyskanie certyfikatu doprowadziło do wzrostu ich wynagrodzeń, a dwadzieścia sześć procent otrzymało awanse zawodowe
  • Zyskaj uznanie liderów branży: firmy na całym świecie polegają na rozwiązaniach firmy Microsoft,  co więcej, nie tylko polegają na technologii, ale także na profesjonalistach, którzy mają kwalifikacje w zakresie rozwiązań firmy Microsoft. Posiadanie prestiżowego certyfikatu Microsoft potwierdza  posiadanie tychże umiejętności, jak również fakt podnoszenia kwalifikacji, bycia być na bieżąco i bycia gotowym do wykonywania zadań dla nowoczesnego biznesu cyfrowego.
  •  Czuj się niepokonany: dziewięćdziesiąt jeden procent Project Managerów  uważa, że wysiłek włożony przez pracowników w zdobywanie nowych umiejętności silnie przyczynia się do ich sukcesu. Są również bardziej skłonni uwierzyć, że ci pracownicy mogą nauczyć się trudnych umiejętności, co oznacza, że są w stanie podjąć nowe zadania i pomóc w realizacji inicjatyw transformacji cyfrowej w firmie.
  • Wyróżnij się: dzięki uznanym w branży certyfikatom będziesz miał możliwość zaktualizowania swojego profilu LinkedIn i zwiększenia możliwości przyciągnięcia uwagi rekruterów i potencjalnych pracodawców. Certyfikaty są potężnym atutem pomagającym wyróżnić się z tłumu takich samych CV.

 

Firma Microsoft oferuję certyfikacje dla wielu stanowisk z branży IT. Dl osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z technologią wyróżniamy certyfikacje podstawową na poziomie Fundamentals, wśród głównych certyfikatów z tej kategorii możemy wyróżnić:

Oprócz certyfikacji podstawowych firma Microsoft posiada, także certyfikacje dla wielu ról zawodowych takich jak:

 

Compendium CE wspiera certyfikacje!

 

Do końca roku 2021, dzięki promocji: Do szkoleń Microsoft egzamin lub tablet ctab GRATIS, każdy z uczestników, który zapisze się na certyfikowane szkolenie Microsoft realizowane przez Compendium CE, może otrzymać za darmo voucher egzaminacyjny Microsoft do wybranego szkolenia! Jedynym koniecznym ruchem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na szkolenie dodanie vouchera egzaminacyjnego, oraz w uwagach powołanie się na skorzystanie z promocji.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.