Potyczki Młodych Adminów 2021

środa, 10 listopad 2021

Potyczki Młodych Adminów

 

„Potyczki Młodych Adminów” to co roczny konkurs z tematyki administrowania systemami operacyjnymi klasy enterprise, zarządzania projektami, konteneryzacją usług i szeregiem innych zagadnień administracyjnych spotykanych w obecnym świecie. Konkurs po raz pierwszy odbył się w 2014 roku i właśnie trwa jego XIII Edycja. Organizatorami konkursu są: SUSE Polska, On-Line Education, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie oraz EntropyGuru.

 

Compendium CE, jako lider szkoleniowy dla branży IT w Polsce i Europie, zapewniając informatykom na każdym etapie kariery wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji dzięki posiadaniu ponad 30 autoryzacji wiodących producentów rozwiązań informatycznych, od lat wspiera organizatorów konkursu fundując nagrody dla zwycięskich Młodych Adminów. W tym roku wraz z firmą The Linux Foundation, która od ponad 20 lat zapewnia wsparcie dla społeczności open source poprzez zasoby finansowe i intelektualne, infrastrukturę, usługi, wydarzenia i szkolenia, fundujemy 3 zwycięskim zespołom, darmowy udział w szkoleniu LFS458 Kubernetes Administration w wersji Distance Learning.

 

Mocno trzymamy kciuki za wszystkich młodych Adminów, którzy zdecydowali się stanąć w szranki w tegorocznej edycji konkursu!

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o konkursie, jego zasadach, organizatorach i harmonogramie wydarzenia zapraszamy na oficjalną stronę „Potyczek Młodego Admina 2021”.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.