KFS 2022 Czas Start

czwartek, 09 grudzień 2021

KFS 2022 Czas Start

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ogłosiło już najistotniejsze informację dotyczące Krajowego Fundusz Szkoleniowego na rok 2022.

 

Znamy wielkości dofinansowania to aż 224 081 tys. złotych , jak i priorytety wobec których będzie przyznawane dofinansowanie.

 

Zatem to najlepszy czas, aby już teraz postanowić na jakie szkolenia IT każdy dynamicznie rozwijający się Przedsiębiorca chciałby uzyskać dofinansowanie w 2022.

 

Jeśli planujecie Państwo wdrożenie nowej technologii, czy też rozszerzenie kompetencji swoich pracowników o nowe certyfikacje przy wsparciu środków z dofinansowania to program KFS jest wpisany w wasze potrzeby.

 

Krajowy fundusz szkoleniowy pozwala co roku wielu przedsiębiorcom uzyskać aż do 100% dofinansowania na wybrane szkolenia. Nasze Centrum Edukacyjne każdego roku szkoli ponad 100 podmiotów, korzystających ze środków KFS.

 

Zgromadzona wiedza, jak i wieloletnie doświadczenie pozwala nam zawsze idealnie dobrać szkolenie do potrzeb każdego Uczestnika, a wykwalifikowany zespół zajmujący się wyłącznie szkoleniami dofinansowanymi dysponuje pełnym zapleczem dokumentacji wymaganej od Centrum Edukacyjnego przez lokalne Urzędy Pracy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń, wyborem szkoleń jak i skorzystaniem z specjalnie przygotowanego poradnika, który w łatwy i przejrzysty sposób wyjaśni jak starać się o dofinansowanie KFS 2022.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.