PROMOCJA

18% rabatu z okazji 18 lat współpracy

środa, 02 marzec 2022

Promocja

18% rabatu  z okazji  18 lat współpracy”

Od prawie samego początku działalności firmy Compendium CE związaliśmy swoje losy z firmą Check Point Software Technologies Ltd. globalnym dostawcą rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa. Check Point stał się pionierem w branży wprowadzając FireWall-1 oraz opatentowaną technologię stanowej analizy pakietów. I tego właśnie rozwiązania dotyczyły nasze pierwsze szkolenia, które dostarczaliśmy w Polsce i regionie CEE zaczynając naszą wspólną przygodę z firmą Check Point w 2004 roku. Wraz z rozwojem w kolejnych latach firmy Check Point i rozbudowywaniem oferty o kolejne technologie i produkty zabezpieczające również nasz oferta szkoleniowa cały czas się rozbudowywała. Dzisiaj w naszej ofercie szkoleniowej dostępne są autoryzowane szkolenia Check Point bazujące na jej najnowszych produktach i rozwiązaniach takich jak: Quantum, CloudGuard, Harmony czy Infinity-Vision. Nasze 18 letnie doświadczenie i wkład wnoszony w szerzenie wiedzy i umiejętności niezbędnych wszystkim ekspertom cyberbezpieczeństwa jest cały czas doceniane. Compendium CE w 2021 otrzymało statusu platynowego partnera szkoleniowego a w tym roku status złotego partnera firmy Check Point. Teraz u progu dojrzałości naszej relacji oferujemy naszym klientom zniżkę 18% na wszystkie szkolenia z portfolio firmy CheckPoint!

Sprawdź ofertę szkoleń firmy Check Point i wybierz swoje szkolenie z 18% rabatem!

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl

Regulamin promocji:

  1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zamówią  wybrane szkolenia  Check Point objęte promocją do 30.06. 2022 roku.
  3. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji.
  4. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
  5. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkoleń w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  6. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
  7. Promocja nie obejmuje szkoleń finansowanych poprzez dofinansowanie (UE, KFS ect.), jak i realizowanych w ramach umów wynikających z Prawa Zamówień Publicznych.
  8. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Szkolenia objęte promocją (6)

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.