PROMOCJA

Fortinet jeszcze głębiej!

czwartek, 10 marzec 2022

Promocja

Fortinet jeszcze głębiej

Wejdź z nami w 4 poziomy cyberbezpieczeństwa!

 1. Uzyskaj solidną wiedzę na temat wdrażania podstawowych zabezpieczeń sieciowych w oparciu  rozwiązania FortiGate: zasadami tworzenia polityk zapory sieciowej, uwierzytelnianiem użytkowników, SSL VPN, jak chronić swoją sieć za pomocą profili bezpieczeństwa, takich jak IPS, antywirus, filtrowania ruchu www, kontroli aplikacji i wielu innych — NSE4 — FortiGate I Security
 2. Dowiedz się, jak korzystać z zaawansowanych funkcji sieciowych i zabezpieczeń FortiGate: routing dynamiczny, tryb transparentny, infrastruktura nadmiarowa, firewall’e wirtualne – VDOM-y, SD-WAN, IPsec VPN, FSSO, klastry, diagnostyka i rozwiązywanie typowych problemów— FortiGate II Infrastructure.
 3. Zdobądź doświadczenie praktyczne w zakresie całościowej architektury bezpieczeństwa sieci ćwicząc swoje umiejętności w zakresie: zasad zapory ogniowej, uwierzytelniania użytkowników, sieci VPN SSL i IPsec, (ECMP), SD-WAN, (HA), kontroli zawartości – NSE4 - Immersion.
 4. Wykaż  się na certyfikowanym egzaminie i wyróżnij się wśród specjalistów od cyberbezpieczeństwa – NSE4 - Network Security Professional exam.

KUP teraz szkolenia FortiGate Security i  Infrastructure a GRATIS otrzymasz szkolenie Immersion z voucherem na egzamin NSE4 i zanurz się jeszcze głębiej w wiedzy i kompetencjach  Fortinet aby jak najskuteczniej chronić sieć, zasoby i użytkowników Twojej organizacji przed współczesnymi zagrożeniami cybernetycznymi!

Sprawdź ofertę szkoleń objętych obniźką cenową i zgłoś się na szkolenie!

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym działem handlowym!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:
tel.: (12) 29 84 777
mail: szkolenia@compendium.pl

Regulamin promocji:

 

 1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
 2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zamówią skolenie: NSE4 - FortiGate I Security i NSE4 - FortiGate II Infrastructure objęte promocją do 30 czerwca 2022 roku lub „do wyczerpania ofert promocyjnych.
 3. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń wymienionych w promocji.
 4. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
 5. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkoleń w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
 6. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani upustami. Promocja nie łączy się także z upustem „Last Minute”.
 7. Promocja nie obejmuje szkoleń finansowanych poprzez dofinansowanie (UE, KFS ect.), jak i realizowanych w ramach umów wynikających z Prawa Zamówień Publicznych.
 8. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Szkolenia objęte promocją (3)

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.